Zdravíme,

Poté, co jsme pro klienty vyřešili spoustu problémů s rychlostí WordPress webů, rozhodli jsme se nabídnout naše služby pro komunitu webtrhu.

Jak všichni víme, na rychlosti webu záleží opravdu hodně. Rychlost načítání neovlivňuje pouze SEO, ale také míru konverze, či dobu trvání návštěvy. WordPress je však známý jako pomalá webová platforma díky svým obrovským a komplexním možnostem.

Já a můj tým se zaměřujeme na optimalizaci webových stránek WordPress pro rychlejší dobu načítání.

Zde je seznam prací:
 • Záloha webu
 • Konfigurace mezipaměti prohlížeče
 • Nastavení a konfigurace CDN
 • Minimalizace souborů JS / CSS / HTML
 • Komprese souborů GZIP
 • Lazy loading obrázků
 • Cache Preloading
 • Blokace škodlivých crawlerů
 • Omezení Heartbeat API
 • Optimalizace fontů
 • Optimalizace obrázků
 • Optimalizace Woocommerce
 • Optimalizace databáze
 • Kontrola a smazání všech 404 stránek
 • Update na nejnovější verzi PHP

Dodání do 10 dnů (pokud nestihneme: 100% vrácení peněz)
Zaručené 2násobné zvýšení rychlosti(pokud ne: 100% vrácení peněz)


FAQ
Jak funguje vaše záruka 2X rychlosti?
Pokud nedovedeme váš web alespoň dvojnásobně zrychlit, vrátíme vám peníze. Obratem a bez výmluv.
Jak můžete zaručit zvýšení rychlosti?
Náš tým je zkušený ve WordPressu, což nám umožňuje najít většinu potenciálních problémů s výkonem a rychlostí načítání a následně je opravit. Věříme, že jsme schopni zrychlit jakýkoliv web, který běží na této platformě.
Co když se během procesu něco pokazí?
V našem týmu máme přísné zásady testování. Vaše webové stránky testujeme na stolních i mobilních zařízeních po každé malé změně, abychom zjistili, zda se něco nepokazilo. Pokud se něco pokazí, opravíme to během několika minut.
Pracujete v provozním prostředí?
Jelikož optimalizace rychlosti a testy by měly být kontrolovány online, pracujeme na živých webech. Práce na živých webech nám umožňuje testovat váš web po každém z našich úkolů, abychom zjistili, zda se něco pokazilo nebo ne. Pokud však chcete, abychom pracovali na vašem vývojovém nebo pracovním prostředí - žádný problém.
Jak kontrolujete rychlost webu?
Používáme různé nástroje, abychom viděli, nakolik je naše práce efektivní. Většinou používáme GTmetrix a Pingdom, protože jsou nejlepšími nástroji - provádějí testy rychlosti jako skuteční uživatelé. Soustředíme se na přesné zvýšení rychlosti, nikoli na skóre, které poskytují jiné nástroje.
Používáte Statistiky Google Pagespeed?
Ano, používáme je k nalezení oblastí, které je třeba zlepšit. Google Pagespeed ovšem neměří rychlost webu. Zkontroluje váš web podle kontrolního seznamu doporučených postupů. Ve skutečnosti je možné získat velmi vysoké skóre v aplikaci Pagespeed Insights, 90/100 nebo vyšší, a přesto mít velmi pomalé načítání webu. Statistiky Pagespeed také zcela ignorují kriticky důležité prvky, jako je geografická poloha, rychlost a spolehlivost hostingu DNS, sítě pro doručování obsahu a často doporučí řadu rad, které jsou ve výsledku úplná ztráta času. Technologie GTmetrix a Pingdom jsou pro měření rychlosti mnohem relevantnější než Google Pagespeed.
Jaké informace potřebujete k optimalizaci rychlosti mého webu?
Potřebujeme přihlašovací jméno do WordPressu a přístup FTP. Pokud si nepřejete sdílet žádné heslo, můžete pro nás vytvořit dočasné uživatele.
Je nutná migrace CloudFlare?
Není to nutné, ale velmi doporučené. CloudFlare je jednou z nejlepších CDN služeb na světě. Významně pomáhá rychleji řešit záznamy DNS. Takže ano, CloudFlare má dobrý vliv na rychlost.

SOUHRN
- Váš web učiníme minimálně 2x rychlejší.
- Objednávku dokončíme maximálně do 10 dnů
- Pokud nezvládneme zdvojnásobit rychlost načítání, vrátíme vám plnou částku

CENA: 2090Kč (Nejsme plátci DPH)

Ukázka práce

PŘEDTÍM:


POTOM:


7x rychlejší načítání, než před naší optimalizací!