Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Může být faktura pro fyzickou osobu bez adresy?

 1. Dobrý den,
  omlouvám se, že se musím ptát, ale věřím, že zkušenosti a zkušenější lidi budou spíše vědět.
  Vyskytl se mi takový nešvar. Před pul rokem jsem měla klientku, pro kterou jsem dělala menší zakázku. V hodnotě 5.tis korun. Pro zhotovenou věc poslala kamarádku, tedy jsem nic nezasílala.

  Ale problém pak nastal při vystavění faktury. Odmítla mi napsat adresu. Chvíly pak komunikovala. Hromada vymluv a blabla. A teď už nekomunikuje vůbec. Tedy moje otázka.

  Já mám fakturu založenou, protože jsem prostě potřebovala v dalších fakturách pokračovat s tím, že tam pak pro účetnictví adresu dopíšu. Jenže teď nevím, zda mohu fakturu vypsat bez její adresy, když vím jen jméno a město bydliště. Je to tedy možné?

  Jsem neplátce dph, zda to hraje nějakou roli.

  Díky moc.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jako neplatce DPH musite mit hlavne zaevidovane prijmy pro dan z prijmu, coz mate. Nemusite od kazdeho zakaznika vyzvidat adresu - povinnost vystavit doklad vam vznika jen pokud o nej zakaznik pozada a i pak ma jen nektere nalezitosti mezi kterymi adresa zakaznika neni...

 4. Super, moc dekuju, nebyla jsem si tim uplne jista a radeji, aby bylo vse v poradku. Takze fakturu muzu nechat jak mam tedy s jmenem a tim jejim bydlistem, jen je dulezite to proste klasicky zapocitat pak k evidenci dani a nemusim se o nic strachovat.

  Jeste jednou moc dekuju. Uklidnil jste me. :-)
  Preji hezky den D.

Hostujeme u Server powered by TELE3