Eshop hledá investora (4M obrat, Ziskovost 25%, návratnost 12měsíců)
Stránka 1 z 6 123456 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 176

Představení nového majitele webtrh.cz

 1. Vážení uživatelé Webtrh.cz,

  dovolujeme si Vám touto cestou oznámit, že došlo ke změně vlastnické struktury projektu a to vstupem jednoho z aktivních uživatelů Webtrh.cz konkrétně společnost DeCP investing group SE (více k nám na DeCP.eu).

  Naše obchodní partnerství má za cíl podpořit tento kvalitní web a rozšířit jej o nové funkce, po kterých uživatele dlouhodobě volají. Nové služby budou přibývat postupně. V roce 2020 se můžete těšit na úpravu designu, který by měl s sebou přinést lepší orientaci na webu a připravit místo pro další funkce a informace. Připravujeme vlastní magazín Webtrhu obsahující sdělení o legislativních změnách ovlivňující internetový svět, rozhovory s marketingovými a IT specialisty, právníky apod.

  Mezi nejvýznamnější nové služby řadíme mimo jiné online právní a účetní poradnu, garanci uhrazení kupní ceny / předání předmětu či služby v domluveném rozsahu a kvalitě. Díky zřízení VIP uživatelských účtů získáte širší možnosti pro svou propagaci. V neposlední řadě chystáme podstatnější úpravy sekce spojené s trhem práce zacílené na IT a marketing.

  Cílem webu zůstane i nadále sdílení potřebných informací spojených s podporou a ochranou podnikání našich uživatelů.

  V současné době pracujeme na novém designu a soupisu nových funkcí. Budeme rádi, pokud nám napíšete na info@webtrh.cz jaké další služby a úpravy byste si zde přáli.

  Děkujeme Vám za přízeň a doufáme, že Vám náš web přinesl a bude i nadále přinášet oporu a nové obchodní příležitosti.

  Za společnost Webtrh s.r.o., Bedřich Vít

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tak sme zvedavi a drzime palce!

 4. Paráda, těšíme se!

 5. Proč to trvalo tak dlouho?

 6. Super, držím palce. Snad se to VIP bude blížit mé představě. Tedy aby to bylo něco jako ''ověřený účet'' než VIP. Když už tu občas něco menšího řeším, tak bych rád komunikoval s lidmi, kteří mají ověřený účet resp. IČO. Nechci vůbec interakci s lidmi, kteří mají pouze nickname, nelze dohledat o koho jde a ani nemám jistotu zdali podnikají.

 7. Děkujeme a budeme se snažit naplnit Vaše očekávání.

  Ověřování uživatelů je jedním z větších bodů, neb sami jsme zde historicky při obchodech narazily... V rámci konsorcia provozujeme největší nebankovní registr pro nebankovní poskytovatele úvěrů, takže věřím, že toto jistě zlepšíme.

 8. *narazili
  Nicméně můj dotaz přetrvává + kolik stojí reklama v horní liště?

 9. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Proč to trvalo tak dlouho?
  Lol, vždycky se najde nějakej negativista:)

 10. Je super, že jste Webtrh pořídili s cílem ho rozvíjet. Já vždy věřil, že je zde obrovský potenciál udělat z Webtrhu ultimátní portál, který pokryje většinu potřeb naší online podnikatelské komunity.

  Trh webů, kvalitní nabídky zaměstnání, jednorázové poptávky a nabídky, hezký a přehledný katalog profesionálů(jako NaVolnéNoze.cz), placené VIP profily, magazín, kam by třeba mohly přispívat špičky z oboru, rozhovory se zajímavými lidmi a samozřejmě fórum - To všechno by zde klidně mohlo být a časem prosperovat jako byznys i jako komunita.

  Za poslední léta jsem o možných vylepšeních přemýšlel docela dost, tak Vám to nějak podrobněji sepíši na mail.

 11. narazili :)

  pozice v horní liště neplánujeme zatím prodávat. Pozice k prodeji přijdou s novým designem.

 12. Chci aby to VIP clenstvi stalo 50 tisic rocne bez DPH a registrace s potvrzenim uctu a udaju formou SMS, emailu a pisemnou formou dopisem s PINem.
  Navic rad bych se informoval ohledne GDPR na webtrh.cz

 13. *KupSiWeb.cz děkuji za komentář a budu se těšit na náměty! Dobré náměty i po zásluze odměníme kredity popř. věcnými cenami, které nyní pro Vás domlouváme :)

 14. *Oleg žádné tisíce neplánujeme, jde spíš o vytvoření komfortního uživatelského rozhraní pro stálé uživatele s možností např. mít stále vypsané weby či démeny k prodeji, podrobnější informace o potenciálních kupcích apod.

 15. Když si přídím VIP, budu mit pořád tan mega banner od google? A na mobilu rovnou 2 skoro přes celou obrazovku?

 16. reklamy určitě mít nebudete :)

 17. Drzim palce, skoda, ze tohle tema nevzniklo hned po domluve s Martinem a pred nasazenim reklam, davalo by to vetsi smysl a nevzniklo by tolik zbytecnych temat.

  Jen to logo jeste zvazte, tenhle lgbt nonsense prece nemuze byt myslen vazne.

 18. Konečně ses rozkecal :) to je to, co zdejší uživatelé potřebují. Aby jim někdo sděloval, co se děje a co je v plánu.
  Design jsem viděl. Nový funkce samozřejmě uvítám :)

 19. Show me

 20. Držím palce, snad se tento projekt posune kupředu. :)

 21. Ten rozdělaný design jen dokončíte, nebo bude úplně nový? Viděl jsem ten rozdělaný a zamlouvá se mi. Budu jen rád, pokud se zde vyselektují lidé kteří mají čím přispět k businessu, dobře radí, prodávají kvalitní weby..... Z vlastní zkušenosti 60% webů které jsem zde koupil byly úplně k .......

  Bylo by fajn, odtud dostat těch pár trotlů, pardon, dnes se říká trollů, kteří píší dementní nicneříkající komentáře ke všem tématům zde.

 22. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Ten rozdělaný design jen dokončíte, nebo bude úplně nový? Viděl jsem ten rozdělaný a zamlouvá se mi. Budu jen rád, pokud se zde vyselektují lidé kteří mají čím přispět k businessu, dobře radí, prodávají kvalitní weby..... Z vlastní zkušenosti 60% webů které jsem zde koupil byly úplně k .......

  Bylo by fajn, odtud dostat těch pár trotlů, pardon, dnes se říká trollů, kteří píší dementní nicneříkající komentáře ke všem tématům zde.
  To by tu nikdo nezůstal :D

 23. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  To by tu nikdo nezůstal :D
  Potrefená husa..... :D :D

 24. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Ten rozdělaný design jen dokončíte, nebo bude úplně nový? Viděl jsem ten rozdělaný a zamlouvá se mi. Budu jen rád, pokud se zde vyselektují lidé kteří mají čím přispět k businessu, dobře radí, prodávají kvalitní weby..... Z vlastní zkušenosti 60% webů které jsem zde koupil byly úplně k .......

  Bylo by fajn, odtud dostat těch pár trotlů, pardon, dnes se říká trollů, kteří píší dementní nicneříkající komentáře ke všem tématům zde.
  Diskriminace trollu?

 25. *gostrider - máme bohužel stejné zkušenosti a je to rozhodně něco na co se chceme zaměřit - eliminace lži o návštěvnostech, poslat peníze a vypnout telefon apod. Design se předělává z gruntu, malá ochutnávka - je to rozpracovaná verze na které se stále pracuje, sekce nabídka pracovních míst. Tato sekce by se měla zpustit do 14.2.2020 :)


 26. Ta spodni lista ne, prosim, to zabira 1/4 stranky na mobilu uplne k nicemu.

  BTW kde je horni lista a adsense? :(((

 27. rozhraní pro mobil bude samozřejmě odlišné :)

 28. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Ten rozdělaný design jen dokončíte, nebo bude úplně nový?

 29. Citace Původně odeslal advokat decp Zobrazit příspěvek
  rozhraní pro mobil bude samozřejmě odlišné :)
  Doufam, ze to pristi majitel stihne nasadit :D Ne, vsechno dobry, jen proste ten design nikoho nepali, naopak, zamerte se na funkce, ne design, tan je u fora jedna z poslednich veci.

 30. Kolik to tu denně navštěvuje UIP?

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3