Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Pomoc s designom na zeplin.io

 1. Ahojte, designer mi dodal design na zeplin.io ktorú som doteraz nepoznal a ani neviem ako to funguje .. designer už pár týždňov nekomunikuje a riešim ako ten design z tadiaľ vytiahnuť a posunúť koderovi... Vôbec neviem .. má stým niekto skúsenosti ? Mám jediné ukážku png náhľady a tak ale nejako vybrať všetko vôbec netuším či také niečo pôjde ... Ďakujem .. zatiaľ mi nikto nepomohol

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Shodou okolností jsem včera řešil problém na toto téma. Klientovi, kterému jsem dodával design napsal front-enďák, že neumí s Figmou a potřebuje design v Photoshopu :D.

  V dnešní době se design UI dělá výhradně v Sketchi (macOS), Adobe XD nebo Figmě. Výstupy už v těchto editorech jsou v pohodě použitelné pro získání dat ke kódování, ale pokud to chcete ještě více zpříjemnit kodérovi, tak mu to můžete exportovat na Zeplin (občas používám) https://zeplin.io/why-zeplin Automaticky ti to vygeneruje resources k projektu (svg ikony, obrázky, fonty, barvy,....), vidíš přímo CSS i veškeré marginy/paddingy od ostatních prvků. Vše co potřebuješ ke kódování, Zeplin šetří dost času.

  Takže vám asi grafik nedal práva k dokumentu, s tím, že nereaguje asi nikdo neporadí, ale použití nástrojů je on-point. Musíte zkusit ho někde uhnat :)

 4. Pravá asi mám lebo môžem aj pridávať pozývať ďalších a nejaké tie CSS atď sa mi zobrazujú .. len žiadny koder to nepozná a nevie stým pracovať a ja keď nie som nič také tak už duplom.. nenájde sa niekto tu náhodou ? Potrebujem teda design nakodovat a keď tak dorobiť ktomu deskop verziu ..

 5. Je otázka, co ti ten designér vygeneroval. Jsou v tom zeplinu samotné návrhy, nebo jen komponenty? Protože zeplin by měl fungovat standardně, jako fungují vývojářské nástroje v prohlížeči, tedy dovolí přeměřovat a analyzovat všechny prvky v návrhu, díky čemuž kodér nepotřebuje nic dalšího. A jako bonus je u toho hned to css. Nejde o nic zvláštního a je mi podezřelé, že by se na to kodéři, kterým jsi to ukazoval, dívali nějak divně.

 6. Je to jednoduchý nástroj tam není co chápat. Pouze najíždíš na prvky a máš zde rozměry, odsazení i css kód viz. https://i.imgur.com/qHrK7XL.jpg
  Nebo najedeš např. na ikonu a exportuješ si .svg viz. https://i.imgur.com/P75VVZN.png

  žiadny koder to nepozná
  nové věci jsou super ;) a určitě to plno kodérů znát bude, však se to používá normálně. Pošli mi screen designu možná bych ti to mohl nakódovat do HTML/CSS, ale trošku mě děsí formulace '' a keď tak dorobiť ktomu deskop verziu''. To jako máš pouze mobile verzi a chceš po kodérovi, aby si dovymyslel jak má vypadat desktop? To musí být navrženo od designéra desktop i mobil verze.

  ---------- Příspěvek doplněn 27.01.2020 v 15:54 ----------

  Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Je otázka, co ti ten designér vygeneroval. Jsou v tom zeplinu samotné návrhy, nebo jen komponenty?
  Myslíš, že by mu nahrál na Zeplin jen .jpg/.png designu? To by byl extrém :DD Spíše si myslím, že to bude dobře převedené. Když už designér o něčem jako Zeplin ví, tak bych se nebál toho, že neví co dělá.

 7. Ano... Bohužial zadanie bolo mobilna verzia + deskop a teraz tam mam len mobilnú verziu no lepšie jak nič kedže design sa mi dost páči inak by som to riešil nanovo.. mam to take ako si ty poslal screen... no ked už dodal mobilnu verziu tak by som ju rad použíl a nakodoval nejako... web budem robit asi zvlášt ked tak aj ked bude vyzerat inak trochu ale nevadí...
  Imgur: The magic of the Internet

  ---------- Příspěvek doplněn 27.01.2020 v 15:58 ----------

  Imgur: The magic of the Internet

 8. No tak do toho já nepůjdu tohle je dost cirkus. Pokud děláš web, tak musíš mít prostě návrh desktopu i mobilní verze. To co jsi poslal ty spíše vypadá jako návrh pro mobilní aplikaci, to se nekóduje standardně do HTML/CSS pokud se nepletu. To je trošku odlišný proces.

 9. No ako píšeš mal to byť web no ked dodal len mobilnu verziu aj rozmýšlam nadtým že z toho spravím skor aplikáciu ako web.. zbytočne robit deskop ked aj tak by to bolo blbe ku mobilnej kedže je to ine... zatial mi teda stačí ak som správne pochopil že je to použítelne pravdepodobne všetko čo sa dá vidiet...

 10. Jop všechno by to mělo být v pohodě pokud to chceš předat dále k realizaci appky. Ale jako není to levný proces, doufám, že znáš ceny (můj odhad je tak 70-130k záleží jaký vývoj použijete a co má appka umět já tu zadávací dokumentaci neviděl). Potřebuješ ideálně android (java,...) a ios (swift) app developera tzn. 2 lidi, nebo někoho kdo umí pracovat s cross-platform vývojem. Těch je plno např. ten Xamarin znám od názvu. Ale o vývoji apps toho moc nevím, ty pouze designuji ;) ale pokud se nepletu musí se vytvořit aplikace, musí se zakoupit/nastavit nějakej cloud pro tu appku, musíš projít procesem schvalování na google play a AppStore,... není to sranda.

 11. No nemam na výber necham to na osud kedže mam len mobilnu verziu ktorá vyzera skor ako aplikácia tak pojdem asi do toho... kedže sa mi to pači... každopadne dakujem a viem sa odrazit aspon..

 12. Byl web a za pět příspěvků v diskuzi na Webtrhu z něj vznikla aplikace.

 13. :dddddd svět, kde je možné vše

 14. Citace Původně odeslal mjerabek Zobrazit příspěvek
  Byl web a za pět příspěvků v diskuzi na Webtrhu z něj vznikla aplikace.
  dokonalé :D

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3