Dobrý den,
nabízím k prodeji zákaznikova dva weby nabízející slevy za vyvolávací cenu 9999 Kč. Webové stránky jsou plně automatizované, není nutné nic dělat.

https://www.pohadkovadovolena.cz/ + doména pohadkova-dovolena.cz
https://www.nakupsnu.cz/ + doména nakup-snu.cz

Webové stránky fungují jako agregátory slev napojené automaticky přes affiliate weby CJ.com a invia.cz. Není tedy nutné řešit fakturací vydělaných peněz přes několik firem.

Oba dva weby nebyly nijak propagovány‚ byl pouze založen instagram. Je tedy potřeba, aby se někdo věnoval této činnosti, aby weby zvýšily svou návštěvnost a začaly pořádně vydělávat. Bohužel na to nebyl čas a proto bylo rozhodnuto o prodeji.

Webové stránky prodávám včetně webhostingu u Wedos, kde je neomezený webový prostor (zaplacená je i podpora HTTPS na doméně SNI a příplatková služba CRON+), kde jsou registrovány i domény, které budou převedeny na nového majitele. Možnost přenechat i stávající instagramový účet.

Webové stránka mají svou vlastní administraci, newsletter, automatické přidávání slev, jejich mazání. Weby fungují zcela automaticky.


V případě nutnosti není problém cokoliv na webu změnit, přeprogramovat.

Za vyvolávací cenu 9999 Kč získáte webhosting u wedos.cz, všechny čtyři domény včetně obsahu. Nejsem plátce DPH, faktura možná pouze na území České republiky.