Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

E-shop s luxusní módou a organickou návštěvností

Přátelská zpráva
Loading...
Cena kup teď: 160 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. E-shop F4Y (Fashion4you) je projekt, který nikdy oficiálně nebyl spuštěn, ale intenzivně se připravuje již od března 2019. Jedná se o e-shop s módními doplňky, kde najdete zboží jako michael kors kabelky nebo pánské sluneční brýle. Téměř rok byl e-shop plněn obsahem a bylo do něj investováno nemálo prostředků.

  Cílem bylo opět (jako u Luxoria) vybudovat e-shop, který bude mít vysokou organickou návštěvnost a produkty se zajímavými maržemi, které nebude nutné držet skladem (alespoň ve velké míře), a tak se nebudou kumulovat peníze ve skladových zásobách.

  HODNOTA E-SHOPU

  Hodnota je právě v SEO optimalizaci - v unikátním otextování a pravidelném publikování všech produktů, které na e-shopu jsou. Co produkt, to 0,75NS textu (+ META popisky, kvalitně vložené parametry, prolinkování, atd). Každý produkt byl ručně vložen a nebylo vše stupidně nataháno od dodavatele s krkolomnými překlady a chybnými texty. Nyní je na webu vloženo cca 900 produktů, otextováno cca 800 z nich (od minulé aukce přibyly další). To je přes 600 NS originálního textu. Dále je zde magazín, kde jsou pravidelně publikovány články. Nyní vloženo 26 článků (několik jich bude ještě v průběhu měsíce publikováno), kde co článek to 3-5NS dalšího originální textu (to je cca 100 NS textu). Samozřejmostí je popsání všech jednotlivých kategorií a analýza KW.

  Dále je cena v linkbuildingu. Web jsem průběžně nechával prolinkovat jak interními, tak externími odkazy. Jedná se o tématické PR články, či odkazy v sidebaru v tématických magazínech. Zde bylo investováno několik desítek tisíc Kč (přesněji něco okolo 30 000Kč), příklady PR článků:

  Luxusní móda je pro každého • Sdělení / inStory.cz
  Batoh, taška, nebo kabelka? | Aktivní žena
  https://www.1moda.cz/jak-nejlepe-vyb...lovou-kabelku/
  a další.

  Odměnou je rostoucí návštěvnost. Ta je nyní cca 80-100 uživatelů denně. Je ale nutno podotknout, že se jedná čistě o organic a každým měsíce roste o desítky procent. Jednoduše lidé chodí a není nutné investovat další prostředky.
  Jak návštěvnost přibývala, tak začaly chodit objednávky. E-shop je propojen s GLAMI.cz, kde jsem na zkoušku investoval 3 000Kč (z toho se vygenerovaly objednávky v hodnotě 40 000Kč – viz příloha). Celkově (od konce listopadu 2019) byly vygenerovány objednávky v hodnotě přes 100 000Kč bez jakékoliv další investice do srovnávačů, PPC a dalších. Jak jsem psal, řeším pouze SEO a návštěvnost je důkazem toho, že to funguje. Marže jsou minimálně 25%.

  VYCHYTÁVKY

  Web funguje z části jako dropshipping a z části se sklad drží. Dodavatelé jsou 2.

  Dále jsou to různé drobnější úpravy na míru (řazení produktů podle dostupnosti, zvýraznění slev, atd).

  DŮVOD PRODEJE

  Nyní jsme ve stavu, kdy organic hezky roste, a i když projekt vypadá opravdu zajímavě, rozhodl jsem jej prodat a to z důvodu současného budování jiného projektu. Proto se snažím prodat své menší projekty, protože jednoduše potřebuji další kapitál.

  CENA

  Cenu nastavuji dle investice, kterou jsem do e-shopu vložil + cenu své práce (+ zohledňuji tržby, které e-shop vygeneruje bez jakékoliv práce). Do textů a zpětných odkazů byla vložena spousta peněz. Hodnota skladu je nyní cca 30 000Kč (nákupní ceny), produkty se vkládaly ručně, kompletní nastavení e-shopu, úpravy na Shoptetu na míru, profil na instagramu (2 000 followerů, originálně nafocené příspěvky), . Shoptet je nyní na tarigu Business, cena 1 140 Kč/měsíc (bez DPH) + za automatizaci (feedy) cca 1 000Kč.

  Za e-shop tak chci 160 000Kč.

  SHRNUTÍ

  Pokud hledáte e-shop s návštěvností, produkty známých značek (tedy vyhledávané produkty) a kvalitní zboží (malé procento reklamací), tak jste na tom správném místě. Za e-shop chci víceméně to, co jsem do něj dal. Posouvá se neskutečně dopředu, ale já se nyní chci soustředit na jiný projekt a jednoduše se proto chci tohoto projektu vzdát.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: GLAMI platby.JPG Zobrazení: 7 Velikost: 80,8 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: F4Y tržby.JPG Zobrazení: 6 Velikost: 85,7 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Návštěvnost F4Y.JPG Zobrazení: 4 Velikost: 59,4 KB  

Hostujeme u Server powered by TELE3