Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak napsat všem členům FCB skupiny?

 1. Ahojda, jsem (jediným) správcem skupiny na FCB. Skupinu zruším, chci ale před tím poslat ještě všem členům hromadnou zprávu. Nemohu ale najít tlačítko kde a jak ji odeslat?Má to být vlevo pod obrázkem skupiny,ale nic nevidím.Skuoina je soukromá. Prostě nevidím tlačítko poslat zprávu všem. Byla možnost hrom.zprávy zrušena? Dost na to spěchám, budu rodit, porod každý den, může přijít i dřív :-). Poradí někdo?
  Pak ještě musím provést zrušení skupiny, což je dost dlouhý proces,musí se ručně odebrat členové jeden po druhém, (archivovat ji nechci, chci zrušit),takže spěchám. Členů je 1800.
  Dík
  Naposledy upravil Writer1 : 22.01.2020 v 14:16

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Proč to řešíš před porodem? To je to nějaká uzavřená skupina domácích vařiček perníku a čekáte šťáru, nebo proč na to tak spěcháš?

 4. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Proč to řešíš před porodem? To je to nějaká uzavřená skupina domácích vařiček perníku a čekáte šťáru, nebo proč na to tak spěcháš?
  je často politická,výbušná a rozhodně nebudu mít v budoucnu čas se jí věnovat.do porodu ti nic není,ale přesto odpovím,bude to zřejmě předčasný termín,takže to chci mít vyřešené,nehodlám pak aby mi klikaly přes messenger zprávy co mám řešit někde ve skupině za nahlášené problémy a spory.
  když nechceš psát k tématu,nepiš

 5. Ano, spamovat vsechny cleny nejde od urcite velikosti skupiny, proste na zed napis - budu rodit, se skupinou koncim, kdo chce predat spravcovstvi? a nekomu ho dej a odejdi... vyreseno...

 6. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Ano, spamovat vsechny cleny nejde od urcite velikosti skupiny, proste na zed napis - budu rodit, se skupinou koncim, kdo chce predat spravcovstvi? a nekomu ho dej a odejdi... vyreseno...
  dik,spravcovstvi nikdo prevzit nechce,jen proto to resim,a je tam spousta fajn lidi,se kterymi jsem se chtela rozloucit zpravou,proto se ptam-driv hrom.zpravy sly.
  ok,dik moc za odpoved,ze jsi odepsal k tematu

 7. Citace Původně odeslal Writer1 Zobrazit příspěvek
  dik,spravcovstvi nikdo prevzit nechce,jen proto to resim,a je tam spousta fajn lidi,se kterymi jsem se chtela rozloucit zpravou,proto se ptam-driv hrom.zpravy sly.
  ok,dik moc za odpoved,ze jsi odepsal k tematu
  Co je to za skupinu?

 8. Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Co je to za skupinu?
  už je to vyřešno,díky

  ---------- Příspěvek doplněn 23.01.2020 v 16:52 ----------

  PROSIM nepiste mi do zprav zadne nabidky na prevzeti skupiny za sto korun ani jine castky - nezajima me to viz osobni situace,rovnou to mazu.Slo o mnou vytvorenou nekomercni skupinu a nic neprodavam a nenabizim.Dekuji

Hostujeme u Server powered by TELE3