Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Plně automatický "odkazomat" | Svět zpráv | od 1- korunky

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 3 600  Kč
Historie příhozů: 44 příhozů
 1. Dobrý den,
  mám pro Vás zpravodaj ("odkazomat") www.svet-zprav.cz, který je plně automatický. Web lze využít pro reklamy (Google AdSense apod.), u těchto webů bývá velká návštěvnost. Nemusíte se o něj starat, takové stránky umějí i vydělávat sami. Názvy příspěvků a krátké náhledy článků se ukládají na web, využívají se pro vyhledávače (SEO)

  Název: 2020-01-21_140153.jpg
Zobrazení: 578
Velikost: 323,0 KB

  Změnit nebo přidat zdroje si můžete jednoduše sami v administraci. Zvládne i laik do pár minutek. Také je možno si nastavit jak staré články se mají automaticky mazat. Web neporušuje žádné pravidla, odkazuje pouze na články jako třeba https://pravednes.cz/, https://news.google.com/ a další podobné weby nebo srovnávače, generátory atd. Nové články se přidávají cca každých 10 minut.

  Nynější zdroje odkazů:
  Název: zdrojedddd.jpg
Zobrazení: 436
Velikost: 122,6 KB

  Web je postaven na Wordpressu. Dokončen byl teprve nedávno, tudíž nemá žádnou propagaci. Po domluvě mohu web upravit podle vašich požadavků. Po vyhrané aukci, bude přesunut do 3 dnů ZDARMA na Váš hosting. Náklady na provoz jsou hodně malé. Zdarma Vám pomohu koupit levný hosting(cca 1200,-Kč/ročně.

  Prosím nepřihazujte pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu uhradit konečnou částku do 3 dnů od skončení aukce.

  V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte zde do zpráv nebo na emailu pepinogsi@seznam.cz

  Pokud máte zájem o vytvoření eshopu, inzerce, seznamky, soutěže a nebo jakýkoliv webové stránky s administrací neváhejte napsat. Určitě se domluvíme na super ceně.
  Přeji příjemnou aukci :)

  www.pdstudiomaster.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3