Dobrý den,

rád bych Vám představil internetový magazín IGamers.cz. Od roku 2018 se denně snažíme přilákat spousty čtenářů, kteří navštěvují články především herní tématiky. Samozřejmě web se neváže pouze a jenom na zmíněnou tématiku, naši návštěvníci mohou objevit například informace o hardware, elektru, zajímavosti či rady a tipy.

Naše redakce se nyní snaží denně přinášet nový obsah. Reálně za období, které existujeme, si nás přečetlo již stovky tisíc čtenářů.

Do teď jsme měli pouze několik spoluprací, kde jsme uvedli několika společnostem například nové hardware novinky, které díky nám představili komunitě. Ke stránce IGamers.cz se váže také jedna z největších herních stránek na Facebooku tuzemska - konkrétně se jedná o Impérium Hráčů, které sleduje přes 54 tisíc lidí, tudíž zvládá krásné dosahy a vzájemně si tyto dva projekty dokážou vypomoci.

Na IGamers.cz také spolupracuji pouze se svými značkami, což znamená například propagace internetového obchodu, kde uživatelé mohou nalézt aktivační klíče.

Rád bych aktuální situaci změnil a web poponesl kousek dál. Má veliký potenciál, rozhodně jej nechci prodávat, ale naopak rozvíjet.

V případě, že někdo z Vás má nějaký nápad spolupráce, která by mohla být vyhovující pro obě strany. Rád se dozvím více a s týmem zvážíme zda do toho jít.

Chtěli by jste se stát partnerem, který web finančně zajistí a na oplátku Vám bude dělat pravidelně reklamy na služby/produkty? Chcete mít nonstop bannery na hl. stránce či přímo ve článcích?
Nebo máte úplně jiný nápad?

Jakékoliv nabídky prosím směřujete na e-mail pavel.nemec@igamers.cz.

Rád si je přečtu a v případ zájmu i detailnějši s Vámi proberu.

Děkuji,
Němec Pavel