logo
16.01.2020 20:31
1
Ve skladu máme pro malé položky oblíbené tyto regály:
https://www.regaly-net.cz/
Jsou levné, rychle se poskládají a 100% splní svůj účel. Nyní potřebujeme rozměrově a konstrukcí stejné regály, ale musí být pojízdné na kolečkách, myslím tím na podobných kolečkách jako jsou tyto: https://www.dum-kolecek.cz/
(nechceme se pouštět do vlastních konstrukcí regálů)

Všechny pojízdné regály které jsem našel byly buďto malé s nízkou nosností do bytu, nerezové pro gastro nebo do skladu ale za částky cca 8000 Kč a výše. Nemáte někdo tip kde regály sehnat za dobrou cenu? Budu jich potřebovat větší množství a určitě nechci za 50 000 Kč obdržet pět malých regálů.

Díky za tipy.
16.01.2020 20:38
2
co je problem kupit kolecka a nasrobovat ich na spodok? vrtacka, par skrutiek a je to.
16.01.2020 20:49
3
Původně odeslal node
co je problem kupit kolecka a nasrobovat ich na spodok? vrtacka, par skrutiek a je to.
Že to musí fungovat a musí to být i bezpečné? navíc jsem v příspěvku zmínil že nic svého montovat nebudeme. Nechápu smysl příspěvku a odpověď na jinou otázku než byla položena? Předpokládám, že jsi programátor a relevantní odpověď mi stejně pravděpodobně nemůžeš dát, pokud si na regály někde omylem nenarazil.

Nechci být nepříjemný, ale nevím jestli si byl někdy v provozu? Jsme firma, která se zabývá prodejem, nákupem a logistikou, to znamená že zaměstnanci jsou vybráni podle toho co je jejich pracovní náplň a jsou podle toho vytvořené pracovní procesy, nenabírali jsme montéry regálu a já tam s vrtačkou běhat nebudu, mám jiné povinnosti. Analogicky bych mohl přemýšlet tak, že místo toho abych nakoupil palety, tak si nakoupím desky, nařežu je, stluču a ušetřím.
16.01.2020 21:33
4
Pokud to tu nespamuješ eshopy, tak není jasné jaké regály máš, pokud máš regály co se nešroubují, tak je za chvíli rozvikláš. Navíc kolečka jsou dnes opravdu kolečka a budeš pro tu požadovanou bezpečnost potřebovat rovnou podlahu. Takže pokud nechceš tu vrtačku, jsou jen dílenské policové vozíky nebo koše, ty skutečně fungují a jsou bezpečné, asi jsi je viděl, ty co stojí 8000, jsou koupit kolem 5,5 bez dph.
16.01.2020 21:45
5
Původně odeslal láďa1979
Pokud to tu nespamuješ eshopy, tak není jasné jaké regály máš
Posílal jsem v prvním příspěvku odkaz.

Pro ostatní, kteří by řešili podobný problém, tak se mi podařilo najít regály s dobrou cenou, takže to jimi vyřeším:
https://www.kredo-regaly.cz/sortimen...e-regaly-heavy
https://www.kredo-regaly.cz/sortimen...ch-regalu-beta
https://www.kredo-regaly.cz/ceniky/cenik-regalu-heavy
17.01.2020 13:09
6
Musíš omluvit některé lidi, protože za poslední dobu je kvalita diskuzí různá (operace PanV) a někteří jedinci si vypěstovali velmi citlivý obranný mechanismus, kdy moc nečtou, ale zase se vyjadřují k lecčemu. Díky za přínosné informace, pokud tohle bude někdo další řešit, snad mu to bude užitečné.