Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Pojízdná regál do skladu

 1. Ve skladu máme pro malé položky oblíbené tyto regály:
  https://www.regaly-net.cz/
  Jsou levné, rychle se poskládají a 100% splní svůj účel. Nyní potřebujeme rozměrově a konstrukcí stejné regály, ale musí být pojízdné na kolečkách, myslím tím na podobných kolečkách jako jsou tyto: https://www.dum-kolecek.cz/
  (nechceme se pouštět do vlastních konstrukcí regálů)

  Všechny pojízdné regály které jsem našel byly buďto malé s nízkou nosností do bytu, nerezové pro gastro nebo do skladu ale za částky cca 8000 Kč a výše. Nemáte někdo tip kde regály sehnat za dobrou cenu? Budu jich potřebovat větší množství a určitě nechci za 50 000 Kč obdržet pět malých regálů.

  Díky za tipy.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. co je problem kupit kolecka a nasrobovat ich na spodok? vrtacka, par skrutiek a je to.

 4. Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  co je problem kupit kolecka a nasrobovat ich na spodok? vrtacka, par skrutiek a je to.
  Že to musí fungovat a musí to být i bezpečné? navíc jsem v příspěvku zmínil že nic svého montovat nebudeme. Nechápu smysl příspěvku a odpověď na jinou otázku než byla položena? Předpokládám, že jsi programátor a relevantní odpověď mi stejně pravděpodobně nemůžeš dát, pokud si na regály někde omylem nenarazil.

  Nechci být nepříjemný, ale nevím jestli si byl někdy v provozu? Jsme firma, která se zabývá prodejem, nákupem a logistikou, to znamená že zaměstnanci jsou vybráni podle toho co je jejich pracovní náplň a jsou podle toho vytvořené pracovní procesy, nenabírali jsme montéry regálu a já tam s vrtačkou běhat nebudu, mám jiné povinnosti. Analogicky bych mohl přemýšlet tak, že místo toho abych nakoupil palety, tak si nakoupím desky, nařežu je, stluču a ušetřím.

 5. Pokud to tu nespamuješ eshopy, tak není jasné jaké regály máš, pokud máš regály co se nešroubují, tak je za chvíli rozvikláš. Navíc kolečka jsou dnes opravdu kolečka a budeš pro tu požadovanou bezpečnost potřebovat rovnou podlahu. Takže pokud nechceš tu vrtačku, jsou jen dílenské policové vozíky nebo koše, ty skutečně fungují a jsou bezpečné, asi jsi je viděl, ty co stojí 8000, jsou koupit kolem 5,5 bez dph.

 6. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Pokud to tu nespamuješ eshopy, tak není jasné jaké regály máš
  Posílal jsem v prvním příspěvku odkaz.

  Pro ostatní, kteří by řešili podobný problém, tak se mi podařilo najít regály s dobrou cenou, takže to jimi vyřeším:
  https://www.kredo-regaly.cz/sortimen...e-regaly-heavy
  https://www.kredo-regaly.cz/sortimen...ch-regalu-beta
  https://www.kredo-regaly.cz/ceniky/cenik-regalu-heavy

 7. Musíš omluvit některé lidi, protože za poslední dobu je kvalita diskuzí různá (operace PanV) a někteří jedinci si vypěstovali velmi citlivý obranný mechanismus, kdy moc nečtou, ale zase se vyjadřují k lecčemu. Díky za přínosné informace, pokud tohle bude někdo další řešit, snad mu to bude užitečné.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3