Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 19 z 19

DPD koupil Geis

 1. Jsem zvědav, jestli se služby zlepší, či nikoli ..... https://www.penize.cz/doprava/412083...nkurencni-geis

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A proč by se měly zlepšit? Snad tím, že jedna z rozumných spedic i když v poslední době značně se zhoršujících spedic koupí jednu z těch horších. Tady vůbec nejde o služby , ale o hrabání peněz. Služby závisí na tom jak kvalitní lidi mají a v případě řidičů to asi bude problém, jelikož jinak si neumím vysvětlit proč řidič jiné spedice co ho vyhodili v listopadu pro neschopnost nikoliv krádeže za dva dny jezdí u DPD.

 4. Lidi jsou problém a řidiči jsou mega problém. Dnes najít řidiče s praxí, který neničí věci, dělá jak má, vypadá trochu normálně je téměř nemyslitelné. A ty co jsou tak si hodně vybírají. V Německu to došlo tak daleko, že jsou i firmy kde jsou i 14 platy, letní firemní chata na rodinou dovolenou zdarma a hromada dalších bonusů.

 5. Ale nevěříš tomu, že když lempl dostane 14 platů a dovolenou, že začne dělat jak by měl?

 6. Lemp bude lemplem, ale já jsem chtěl poukázat jak se už zaměstnavatele snaží. Vím že dříve to bylo venku jich čeká 10...

 7. snaží, ale pořád k nim žádná kvalita moc nechodí, protože 9 z 10 umí jen točit volantem. A to naše české, kdy někdo má 20 tis. a tvrdí, že kdyby měl 40 tak by se roztrhal taky zrovna nefunguje.

 8. Moje partnerka pracovala pro Geis několik let a vždycky říkala, že nikdo, kdo nemá nějaké závažné osobní problémy, by tam řidiče prostě nedělal. Jednak kvůli platu a jednak kvůli tomu, jak ty kluky přetěžovali. Co si vybavuji, většina z nich měla problémy s alkoholem, gamblerstvím apod. Ostatně, měli tam za tu dobu minimálně jeden případ sebevraždy.

 9. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Ale nevěříš tomu, že když lempl dostane 14 platů a dovolenou, že začne dělat jak by měl?
  Jak tě tohle vůbec napadne? Co je principem lepších platových podmínek? Kdyby vyšší platy dokázaly převychovávat lidi, tak bychom žili v docela zajímavém světě. Ne, vážně, ta představa je docela zajímavá (alespoň něco), dokážu si představit nějaký sci-fi román s takovým konceptem.

 10. Kdysi tu někdo psal vlastní zkušenosti a i při nedostatku lidí se k řidičům chovají jako k otrokům. Navíc systém sankcí za nepředaný a vrácený balíky nedává šanci na slušný plat. Je to stejné jako s Amazonem, který všude inzeruje solidní plat, ale už se nedozvíte, že ho nemáte šanci dostat, protože vám strhávají peníze i za odmítnuté přesčasy, nedostatečnou rychlost, nemoc, dovolenou, že někdo v týmu krade, že chodíte na záchod, atd.

 11. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Jak tě tohle vůbec napadne? Co je principem lepších platových podmínek? Kdyby vyšší platy dokázaly převychovávat lidi, tak bychom žili v docela zajímavém světě. Ne, vážně, ta představa je docela zajímavá (alespoň něco), dokážu si představit nějaký sci-fi román s takovým konceptem.
  Proč sci-fi stačí se pohybovat v kruzích s podprůměrným platem. POštáci - že to flákáme, kdo by se předřel za ten plat, jó kdybych měl to co mám za to, že vůbec přijdu, tak za ještě jednou tolik bych udělal 2x tolik. Víš a úplně nejhorší, že ti lidé tomu i věří. A když jim tu šanci dáš, tak jim to vydrží tak 14 dnů.

  A v roce 1990 by mě nikdy nenapadlo, že ještě za 30 let budou zaměstnanci pořád říkat, nebudu dělat na soukromníka, nebudu dělat na kapitalistu a pořád si neuvědomují, že do práce nechodí proto aby na někoho dělali, ale proto, aby si vydělali na sebe.

 12. Citace Původně odeslal Hagen Zobrazit příspěvek
  V Německu to došlo tak daleko, že jsou i firmy kde jsou i 14 platy, letní firemní chata na rodinou dovolenou zdarma a hromada dalších bonusů.
  Loni to bylo s řidiči horší, letos se jich hlásí víc a dá se vybírat (tj. člověk nevybere první lopatu, protože jiná není). Spousta řidičů toho zneužívala.
  Ono i když řidiči berou 40, 50 tisíc, tak stále je to pro ně málo a jsou schopni se zadlužit. O platu to není, je to o finanční negramotnosti.

 13. Řidič u kurýra bere 40tis? Ale v Raichu ne? :D

 14. V Reichu 60-80.

 15. Citace Původně odeslal marat Zobrazit příspěvek
  Řidič u kurýra bere 40tis? Ale v Raichu ne? :D
  Zobecnil jsem to celkově na řidiče, ikdyž i Geis má velká auta, takže jo, i u kurýra, ale ne ti co jezdí s dodávkama. Tam tak 25, když se daří.

 16. GEIS -kdysi jsem se o to zajímal a i tu práci zkusil. S velkým autem. Většinou neděláte pro Geis, ale pro nějakého hoštaplera co tam vetne několik aut. Toho vůbec nezajímá kdo jste a co byste jako běloh požadoval -chce výkon za 20 tisíc (slíbeno). Zákoník práce nikoho nezajímá, jste limitován pouze tachografem tz. makáš 12hodin denně. Jaro léto zima horko sníh náledí..práce pro absolutní masochysty.

 17. furt lepsi 20k kc za 12 v aute nez 0kc za 15 hodin na webtrhu.

 18. Citace Původně odeslal Re4DeR Zobrazit příspěvek
  furt lepsi 20k kc za 12 v aute nez 0kc za 15 hodin na webtrhu.
  nevím... ale teď se připravuji na výběrko do ČRo nebo něco v ČT, tam je to platově mnohem lepší
  https://hlidacipes.org/mzdy-a-odmeny...ce-z-internetu

 19. na vratnici nebo u mopu budes mit min :(

 20. Citace Původně odeslal Re4DeR Zobrazit příspěvek
  na vratnici nebo u mopu budes mit min :(
  v ČRo 8pl. třída +přesčasy-budu v balíku s rukama v kyblíku

Hostujeme u Server powered by TELE3