Pro eshop biohackplanet.cz hledám kolegu na dlouhodobou spolupráci.

Co po tobě budu chtít, seřazeno podle důležitosti:
 1. Příprava dovážených produktů k uvedení na trh (překlad popisu produktu z EN a jeho úprava do CS a EN podle specifických legislativních kritérií; formátování popisu a složek do tabulek určených k tisku etiket; vystavení produktu na eshop s použitím CS a EN textů z etikety a doplnění krátkých META popisů) – asi 20 měsíčně
 2. Příprava produktů odebíraných z ČR (pouze vystavení na eshop a překlad do EN) – nepravidelně
 3. Psaní článků do "encyklopedie" živin a dalších látek v tomto duchu: https://biohackplanet.cz/blog/3_vse-o-horciku; psaní článků na různá témata z oblasti zdraví – asi 2 měsíčně
 4. Emailing přes SendinBlue – asi 1 měsíčně
 5. Správa FB, případně IG

Platím 500 Kč za kompletní přípravu 1 produktu (to může být po zaučení přes 500 Kč za hodinu práce), za články 150/NS. V úvodu očekávej asi 10 000 Kč měsíčně, později i více podle činností, co budeš dělat. Po ustálení je možné se domluvit na paušálu za sociální sítě atd.

Hledám dlouhodobou spolupráci. Požaduji kvalitní práci, musíš umět dobře česky a anglicky. Musíš zvládat rutinní práci. Produktů budou stovky a je to pořád to stejné dokola.
Na nové produkty tě upozorním předem, jakmile ale dodám podklady, chci, abys těch 20 produktů připravil/a do týdne. Po zbytek měsíce se pak můžeš věnovat ostatnímu.
Jestli máš moc školy nebo jiných projektů a váháš, zda budeš mít dost času na práci pro mě, radši mi ani nepiš.
Nemusíš mít zkušenosti, vše se dá naučit. Je ale potřeba ochota proniknout do problematiky zdraví a doplňků stravy, seznámit se s názvy chemických látek a pravidly EU a dalších autorit.

Výplata ideálně na fakturu, na DPP už toho bude moc.

Dále tě zvýhodní:
 • zkušenosti nebo zájem o obor zdraví a doplňků stravy
 • flexibilita a časové možnosti, příprava produktů bez odkládání
 • zkušenosti s Prestashopem
 • nějaká další cool dovednost – např. umím programovat pro Prestashop

Ultimátní výhoda:
 • pokud jsi z Brna a máš zájem pracovat ve skladu a/nebo na prodejně - v nejbližších měsících se budeme stěhovat do nových prostor.

Pracujeme s Trellem, Dropboxem a Prestashopem 1.6. Postup už je vytvořený, poskytnu podklady, ze kterých se dá vycházet. Jsem otevřený jakýmkoli zlepšením a zjednodušením, co vymyslíš. Budeš pracovat na základních pilířích rozvoje malého eshopu. Čím lépe to bude celé fungovat, tím větší výhody (a peníze) pro tebe.


Pokud tě nabídka zaujala, napiš mi:
 • jestli pracuješ, studuješ, a kolik času měsíčně tomu můžeš věnovat
 • zda můžeme spolupracovat dlouhodobě
 • které činnosti zvládneš pokrýt
 • jestli máš zkušenosti s něčím, co by se k téhle práci mohlo hodit
 • zda můžeš vystavovat faktury
 • a cokoli dalšího, co bych o tobě měl vědět

Připravím podklady k 1 produktu, který zkusíš vypracovat. Pokud se dohodneme na spolupráci, dokončíš ho včetně vystavení na eshop, práci ti proplatím a budeme pokračovat.


Michal