Dobrý den,

Rad bych předělal současný web (www.grandhoteljicin.cz) do responsivní podoby a rozdělil ubytovaní s restauračním provozem na dva samostatné weby. Dva nové weby včetně designu.

Zasílejte prosím rovnou reference na restaurační a hotelové weby.
Cenu bych viděl +- 12000 restaurace a +-18000 hotel.


Požadavky na hotelový web:
1) Web by měl vypadat a fungovat podobně jako tyto weby: (rozsah bude podobný jako u lázní lednice, použijeme pár prvku z webu hotel imperial)
HOTEL LIBEREC | PYTLOUN GRAND HOTEL IMPERIAL LIBEREC | UBYTOVÁNÍ
Spa Resort lázně Lednice **** | Lázně Lednice na Moravě

2) Rozvržení webu bude podobné jako u těchto webu (celkem 5 kategorii, ve 3 budou nějaké podstránky) .

3) V redakčním systému bude možné editace fotek a textu, přidávaní článku u jedné ze stránek, přidávaní a editace pobytových balíčku (zadavaní aby se baliček generoval dynamicky po celém webu, kde budou baličky umístěny), možnost odeslání formuláře na recepci s dárkovým poukazem (řešeno mailem).

4) Na webu budou skripty od našeho dodavatele rezervačního systému tento skript děla online rezervace, generuje ceník a podobně, skript na polední menu od menicka.cz, skript na recenze z tripadvisru, přidaní google analytic skriptu, facebook pixlu a sklik skriptu pro měření konverzí, editovatelné denní menu na restauraci.

5) Mutace do 2 dalších jazyku (angličtina, němčina)

6) Při kodováni webu je třeba dodržet maximálni validity kodu
A to samé pro rychlost načítaní https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ , alespoň 75+ .. pro mobilní i desktopovou verzi...

Web si naplním sám v adminu (textem, obrázky) bude mi stačit rozložení a funkčnost...

Texty použijeme ze současného webu, v případně potřeby dodáme nové texty včetně překladu. Dodáme i nové fotografie.DíkyA.
artem.gabriel@gmail.com