Prodej respirátorů FFP2 + Chirurgických roušek - Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Penalizace za duplicitu

 1. Zdravím, ahoj. Pamatuji si, že jsem měl kdysi penalizovaný web za duplicitu a to jen kvůli tomu, že jsem měl zaplou možnost jak s www tak i bez www.

  Nevím, neznám a proto se ptám. Pokud bych měl 3 domény a na všech byl stejný obsah (stejný web) tak mě bude google penalizovat? Řekněme, že mám firmu která nabízí více služeb a pro každou mám doménu s názvem té služby. Ale web bych chtěl mít jen jeden.

  Bude tedy lepší ty domény použít spíše na podpůrný web a odkazy z něj směrovat na hlavní? Případně jsem také četl, že i stejný text na dvou webech vede k penalizaci. Takže stejný design, jen upravený a stejný nebo podobný text by mohl uškodit.

  Nemám zkušenosti v tomto. Pokud by se našel někdo kdo by mi mohl alespon ve zkratce říct co se smí a co ne. Klidně zde do pošty nebo po mailu....

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ne penalizovan jsi nebyl. Nebo si to nemyslim. Videl jsem desitky webu, jejichz obsah jel na www i bez www zaroven a penalizaci nemely.

  Co se tyce duplicity:
  - pokud bude obsah na vice domenach uplne totozny, pravdepodobne to casem muze vest k tomu, ze vyhledavac uprednostni jeden web.
  - logicky mne ale nenapada jediny duvod proc to delat, proc davat na 3 domeny stejny obsah. Vzdyt ne to nesmysl. Domeny bud presmeruj na jednu hlavni domenu (v pripade domeny s pomlckou ci bez), nebo je nech vyexpirovat (pripust si, ze jsou bezcenne)
  - penalizace za duplicitu moc casto nebyva k videni. Penalizace je fakt hard trest a k tomu se vyhledavace uchyluji jen vyjimecne, to je potreba vedet.

  Proste nech obsah na jedne domene. Provoz stejneho obsahu na vice domenach je hovadina.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3