Respirátory KN95/FFP 2 a roušky
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Penalizace za duplicitu

 1. Zdravím, ahoj. Pamatuji si, že jsem měl kdysi penalizovaný web za duplicitu a to jen kvůli tomu, že jsem měl zaplou možnost jak s www tak i bez www.

  Nevím, neznám a proto se ptám. Pokud bych měl 3 domény a na všech byl stejný obsah (stejný web) tak mě bude google penalizovat? Řekněme, že mám firmu která nabízí více služeb a pro každou mám doménu s názvem té služby. Ale web bych chtěl mít jen jeden.

  Bude tedy lepší ty domény použít spíše na podpůrný web a odkazy z něj směrovat na hlavní? Případně jsem také četl, že i stejný text na dvou webech vede k penalizaci. Takže stejný design, jen upravený a stejný nebo podobný text by mohl uškodit.

  Nemám zkušenosti v tomto. Pokud by se našel někdo kdo by mi mohl alespon ve zkratce říct co se smí a co ne. Klidně zde do pošty nebo po mailu....

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Chvala poptává: Pomoc s nastavením Google Ads kampaní
  Helenastejskalka nabízí: Copywriting pro vás
  Amanufaktura poptává: Katalog produktů pro FB
 3. Ne penalizovan jsi nebyl. Nebo si to nemyslim. Videl jsem desitky webu, jejichz obsah jel na www i bez www zaroven a penalizaci nemely.

  Co se tyce duplicity:
  - pokud bude obsah na vice domenach uplne totozny, pravdepodobne to casem muze vest k tomu, ze vyhledavac uprednostni jeden web.
  - logicky mne ale nenapada jediny duvod proc to delat, proc davat na 3 domeny stejny obsah. Vzdyt ne to nesmysl. Domeny bud presmeruj na jednu hlavni domenu (v pripade domeny s pomlckou ci bez), nebo je nech vyexpirovat (pripust si, ze jsou bezcenne)
  - penalizace za duplicitu moc casto nebyva k videni. Penalizace je fakt hard trest a k tomu se vyhledavace uchyluji jen vyjimecne, to je potreba vedet.

  Proste nech obsah na jedne domene. Provoz stejneho obsahu na vice domenach je hovadina.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3