Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Eshop kozmetika.sk

 1. Zdravím,

  neměl by někdo zájem se mnou vytvořit eshop na vcelku dobré top doméně kozmetika.sk ?
  Chtěl jsem ji prodat, ale láká mě provozovat nějaký eshop. Ale nechtěl bych každý den balit balíčky, ale prý jsou různé nové metody/obchodní modely.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jelikoz evidenne neprineses nic jinyho nez tu domenu, tak bych ji radsi strelil.

 4. První něco načti, nastuduj, případně kup e-shop za pár korun a uč se. Pak uvidíš...

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Jelikoz evidenne neprineses nic jinyho nez tu domenu, tak bych ji radsi strelil.
  Pesimistický názor ale dík za radu :)

  ---------- Příspěvek doplněn 12.01.2020 v 22:22 ----------

  Citace Původně odeslal Felix123 Zobrazit příspěvek
  První něco načti, nastuduj, případně kup e-shop za pár korun a uč se. Pak uvidíš...
  Máš na mysli koupit nějaký hotový eshop od majitele? Např.? Nebo máš na mysli si nechat eshop vytvořit na míru od nějaké firmy?

 6. Citace Původně odeslal Eshop-sk Zobrazit příspěvek
  Pesimistický názor ale dík za radu :)

  ---------- Příspěvek doplněn 12.01.2020 v 22:22 ----------  Máš na mysli koupit nějaký hotový eshop od majitele? Např.? Nebo máš na mysli si nechat eshop vytvořit na míru od nějaké firmy?
  Prodávají se zde hotové e-shopy za pár tisíc ( 6.000 apod. ), kde nedržíš sklad atd. Tím by jsi si vyzkoušel jak to chodí, nějaký marketing apod. teprve pak bych se pustil do něčeho většího. Klidně napiš sz a rád ti doporučím člověka co prodává hotové e-shopy ( spolehlivého ) a já ti mohu do začátku vypomoct s marketingem.

 7. Nikdo?

 8. Doména je hodně špatný argument, proč by s tebou měl někdo chtít podnikat, když nic jiného nenabízíš? Z toho důvodu se domény prodávají. Nemluvě o tom, že mít v doménovém názvu jedno z klíčových slov už dávno není žádná výhoda, protože vyhledávače se podle toho neorientují. Buď to prodej, nebo pokud se na to cítíš, můžeš zkusit dropshipping - sám teď druhým rokem zkouším e-shop s dropshippingem a je to dost zajímavé, mimo jiné v tom, kolik práce na tom je, pokud to chceš dělat dobře.

 9. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Doména je hodně špatný argument, proč by s tebou měl někdo chtít podnikat, když nic jiného nenabízíš? Z toho důvodu se domény prodávají. Nemluvě o tom, že mít v doménovém názvu jedno z klíčových slov už dávno není žádná výhoda, protože vyhledávače se podle toho neorientují. Buď to prodej, nebo pokud se na to cítíš, můžeš zkusit dropshipping - sám teď druhým rokem zkouším e-shop s dropshippingem a je to dost zajímavé, mimo jiné v tom, kolik práce na tom je, pokud to chceš dělat dobře.
  S tím dropshipingem to není špatný nápad, dřív toho ale myslím moc nebylo, dnes je asi těch webů co to nabízí více, takže se dá asi vybrat.. Možná zajdu na nějaké školení a zkusím to. Nějakých pár desítkek tisíc dát do eshopu by mi asi nevadilo, ale časově se tomu můžu věnovat max. dvě hodky denně, přes víkend klidně i celý den.

 10. Já se tomu také nevěnuji 2 hodiny denně - to už záleží na tom, jak dobře by ti to fungovalo a kolik objednávek ti to vynášelo. Nějaký asistent, co bude pomáhat s objednávkami se dá najmout vždycky.

Hostujeme u Server powered by TELE3