logo
11.01.2020 18:23
1
Mám hosting u wedosu. Neobnovila jsem hosting 220 dní. Napsali mi, že hosting ze zlohy nejde, že musím udělat nový, ale myslela jsem, že bude web stejný jako předtím. Přihlásim se do WP a tam nic prádnej web. Zálohu asi nemám. Myslela jsem, že to co jsem we WP vytvořila nijak nesouvisí s hostingem a že data budou normálně když se přihlásím do administrace wordpressu.
Jde s tím něco dělat prosím?
Děkuji

Co se právě děje na Webtrhu?

11.01.2020 18:55
2
Hosting je misto pro ulozeni souboru. Tam byl vas web na WP ulozeny. Jelikoz nedoslo k platbe, jsou data smazana. Jak hosting, tak prislusne databaze. Proste jsou fuc.

Jiste prislo mnoho vyzev k uhrade.
11.01.2020 19:13
3
Původně odeslal musil.david
Hosting je misto pro ulozeni souboru. Tam byl vas web na WP ulozeny. Jelikoz nedoslo k platbe, jsou data smazana. Jak hosting, tak prislusne databaze. Proste jsou fuc.

Jiste prislo mnoho vyzev k uhrade.
o to nejde já toto nevěděla je to osobní web a nechtěla jsem ho užívat nevěděla jsem že je uložený tam. myslela jsem že jen web nepoběží, ale že dále existuje we wordpressu
11.01.2020 19:24
4
Tak ještě by třeba mohl pomoct https://archive.org/, i když na téhle úrovni pochybuji :)
Jinak smolík
11.01.2020 19:44
5
Nechci službu, nezaplatím za ní = odstřihnou mě ... základní logika. Fakt, že nevíš, že když si koupíš hosting a na něj dáš web, tak data jsou všechno na tom vytvořený, je pak blbý no ... to je docela základní znalost, když už tuhle akci (mám vlastní web) děláš. Jinak bys přece data nepotřebovala hosting, kdyby na něm nebyla data a konfigurace toho webu.

Jak říká @slix, archive.org možná něco bude mít. Když to budou 2 až 3 stránky tak třeba něco zachráníš, ale spíš tak homepage. Pokud zálohu hosting nemá, což je logické, tak už je asi neseženeš, pokud sis teda neudělala extra zálohu sama - což se asi nestalo.
11.01.2020 21:09
6
Neplatíš = nebudeš mít obsah, tvůj problém.
11.01.2020 21:45
7
Představ si to takhle. Pronajmeš si místo na disku (tvůj hosting), kde máš nahraný web. Skoro rok ho neobnovíš, takže ti to logicky smažou. Co mají jako dělat, je to prostor na disku, který asi budou chtít nějak dále využít (nabídnout dalším lidem). Mají držet tvá data rok, dva,.. i přes to, že se služba neplatí?

Je to jako s pronájmem garáže. Přestaneš platit, tak se její obsah odejme, aby ji mohli poskytnout někomu jinému. Ty věci z garáže pravděpodobně dostaneš, ale u hostingu bohužel. Bylo by to sice krásné, kdyby ti provider před tímto smazáním stáhl data a zaslal ti je, ale to je asi ekonomicky nevýhodná utopie (možná někdo nabízí nevím). Wedos je low budget hosting.
12.01.2020 18:03
8
Máte neznalost hostingu a celkově jak věci fungují. Kdybych to měl říci extrémně jednoduše tak jste vložila do nějakého obchůdku 200kg brambor, ty byly vystavené na prodej a vy platíte 5,-Kč za každý den za vystavení, jelikož jste ale nezaplatila za každý den po dobu zmíněných 220 dnů, majitele obchůdku to nezajímá a podle dohody(smlouvy) se brambor zbavil, vy jste neplatila a nestarala se tak majitel brambory prostě vyhodil.
Je dobré si předem nastudovat jak věci fungují a pak vás nepřekvapí situace jako třeba tato.
13.01.2020 16:59
9
:) To je zlaté :)
No nič, nabudúce budeš vedieť :)
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".