Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Záloha starého webu - půjde obnovit

 1. Ahoj, mám problém. Měla jsem web na wordpress s hostingem wedos. Hosting mi vypršel a já ho znovu neaktivovala je to 220 dní. Tedy hosting jsem si musela nový, jelikož to prý ze zálohy nejde.
  Ale veškěrý obsah webu je pryč. Jsem laik a nevím, zda s tím jde něco dělat, vůbec mě nenapadlo, že mi takto mohou smazat web. Hosting jsem zaplatila přihlásila se na Wordpress a tam nic.
  Jde s tím prosím něco dělat?
  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud zálohu nemá hosting, tak těžko lze obsah webu obnovit. Pokud se jedná například o články, tak se je můžete pokusit najít zde https://web.archive.org/ a ručně si je znova nakopírovat na web, ale pokud tam žádné záznamy z Vaší minulé url adresy webu nejsou, tak bohužel..

 4. Citace Původně odeslal realwltn1 Zobrazit příspěvek
  Pokud zálohu nemá hosting, tak těžko lze obsah webu obnovit. Pokud se jedná například o články, tak se je můžete pokusit najít zde https://web.archive.org/ a ručně si je znova nakopírovat na web, ale pokud tam žádné záznamy z Vaší minulé url adresy webu nejsou, tak bohužel..
  ano je to tam, jak to prosím nakopíruji? Je tam přesně můj web, tak jak vypadal.
  děkuji

 5. Nastavení šablony atp. si musíte udělat sama ručně. Co se týče článků, tak zkopírovat z archivu a vytvořit jako nové články na Vašem webu, případně si někoho zaplatit, kdo to udělá za Vás. Web archive slouží jako databáze a přehled toho, co se v jaký moment nacházelo na určitém webu, podle čeho pak lze starý web zase obnovit.

 6. a tito ludia maju pravo volit ....

 7. A na nový WP dát plugin na zálohu databáze a nechat si ji poslítat co druhý týden do mailu...
  Jak můžete provozovat web a nemít jeho zálohu u sebe nebo na cloudu?

 8. Citace Původně odeslal dusivk Zobrazit příspěvek
  A na nový WP dát plugin na zálohu databáze a nechat si ji poslítat co druhý týden do mailu...
  Jak můžete provozovat web a nemít jeho zálohu u sebe nebo na cloudu?
  Hosting má zálohy, proč je dělat vlastní a znovu? Tady jde o to, že nezaplatila, smazali data a tím pádem ani zálohy hostingu nejsou dostupný. Naprosto běžná a logická věc. Pro laika možná už ne tolik, ale s trochou přemýšlení by to lidem mohlo dojít.

 9. tak teď už jsem logicky ponaučená, ale nevěděla jsem, že to funguje takto jak jsme již psala výše. nevěděla jsem že to wedos maže

 10. Základem je vždy záloha do jiného umístění, domací PC, cloud apod. Pak není problém obnovit smazaná data.

 11. Citace Původně odeslal Doctore97 Zobrazit příspěvek
  Hosting má zálohy, proč je dělat vlastní a znovu? Tady jde o to, že nezaplatila, smazali data a tím pádem ani zálohy hostingu nejsou dostupný. Naprosto běžná a logická věc.
  Přesně pro tohle a jiné problémy s hostingem ;)

 12. Citace Původně odeslal vuhvuh Zobrazit příspěvek
  tak teď už jsem logicky ponaučená, ale nevěděla jsem, že to funguje takto jak jsme již psala výše. nevěděla jsem že to wedos maže
  Já teda nevím, ale mají to i uvedeno v obchodních podmínkách. Vy jste je nečetla? A zaškrtla že ano?

 13. Archivarix umí slušně vytáhnout data z webarchivu. Malé weby zdarma, větší weby za malý poplatek. http://pue.cz/archivarix

Hostujeme u Server powered by TELE3