Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Věrnostní systém pro eshop

  1. Zdravím webtrzniky, mám malý e-shop se sortimentem, který je dá se říct poměrně komunitní. Není to žádná masovka, zkrátka hobby věci. Napadlo mě se odlišit od konkurence zajímavým vernostnim programem. Existuje někde nějaký přehled forem těchto věrnostních programů nebo máte někdo něco zajímavého? Napadá mě např. nějaká modifikace MLM ale samozřejmě žádné letadlo atp. Dá se nastavit MLM tak, aby to nebylo letadlo ale přitom přivádělo zákazníky, prodávalo zboží a přineslo zisk i mě? Dalo by se to udělat třeba do urcite úrovně, dvě tři nebo už je to pro ty podurovne natolik nezajímavé? Každopádně rád se dozvím o každé možnosti netypického věrnostního systému. Díky

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Letadlo samo o sobe je fajn system, kdyz ty odmeny opravdu budou fungovat, nezatracoval bych to, na druhou stranu nejsem ten typ, kterej nuti zbozi svym znamym, takze na me by to nefungovalo.

  4. Držel bych se staré dobré klasiky. Mě vždy potěší, když mi po nákupu na e-shopu dorazí poukaz se slevou na další nákup, třeba sleva 10% nebo 300 Kč. Je tam kod, který zadáš při dalším nákupu a cena je ti automaticky snížena.

Hostujeme u Server powered by TELE3