Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

EET aplikace na Android

 1. Doporučil by někdo EET aplikaci na Android, která umí tisknout celou účtenku jako rastr? Bez měsíčních paušálů za použití, bez omezení jen za nakoupení licence.

  Projel jsem již několik aplikací a jediná, která to umí byla KASA FIK, ale u té doopravdy nebudu za 5 účtenek za měsíc platit 500 Kč...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Někde bych aplikaci vyhrabal.
  Vím, že jsem jí kdysi naprogramoval.
  Co si vzpomínám, tak uměla pouze hotovostní platby, měla sklad s možností vyhledání podle názvu nebo PLU.
  Žádné webové služby a podobně.
  Pouze se nahrál certifikát a zadalo se heslo k certifikátu, IČ a DIČ, číslo provozovny, název kasy a formát číslování účtenek. Aplikace používala interní databázi SQLite.
  Tisk přes bluetooth, nastavení hlavičky a patičky
  Možnost zaslání účtenky včetně XML na email.

  To bylo asi vše.

  Dělal jsem to na zakázku, která nedopadla a dál jsem ji nepublikoval.

  Pokusím se aplikaci do pondělka najít a zkontrolovat, popř. někam nahraji mimo google play.

  Cenu bych viděl někde kolem 800,-


  Mám k dispozici i jednoduchý PHP script pro odeslání EET, včetně jednoduchého formuláře, kde se zadá cesta k certifikátu, heslo, ceny, dph ... a odešle. Ten ale zveřejňovat nechci :-) Má pouhých 250 řádků kódu.

 4. Díky za nabídku, ale doopravdy tiskne aplikace účtenku jako rastr / obrázek? Raději bych nějakou odzkoušenou aplikaci, která má alespoň nějakou podporu tj. autor vydává aktualizace.

  Jinak jsem si již nainstaloval aplikaci EET Pokladna Zdarma. Autor přislíbil, že pracuje na novém univerzálním driveru, který by měl na většině tiskáren umožnit tisk celé účtenky jako rastr. Vše bude zveřejněno v dalších verzích.

Hostujeme u Server powered by TELE3