Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Výroba v ČR

 1. Zdravím,

  vlastním e-shop, kde prodávám věci které přeprodávám a mám na to živnost volnou. Rád bych, ale začal prodávat výrobky, které bych vyráběl přímo já a to přesněji bižuterii/šperky pro ženy a muže z korkového materiálu z Portugalska + kov nejspíše dovoz Čína. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je potřeba k tomu nějaké povolení nebo schválení? Živnost jsem si na to již upravil.

  Díky za více info nebo zkušenosti.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jak sis prosím upravoval živnost? Proč ti na to nestačí volná? Však je to obchod, prodej ne ?

 4. u korku nevím, ale kov z Číny budeš prokazovat obsah těžkých kovů pro zdravotní nezávadnost.

 5. to mi skor znie ze si pleties vyrobu a montaz. z toho co pises mi to pride ze si len objednas material zo zahranicia a v ČR ho len skompletizujes do vyrobku. na to nepotrebujes nic specialne, podla mna. hlavne ked ide len o sperky. co pise lada hore, na tom najskor nieco bude, ale myslim ze ked dany kov bude oznaceny kategoriou pre pouzitie v zdravotnictve, potravinarskej vyrobe a podobne tak to mas prakticky osetrene.

 6. Do živnosti volné jsem si přidal akorát podkategorie přesněji čísla 10,12,41, do budoucna totiž přemýšlím i nad šitím menších peněženek.

  Jak se to prokazuje ten kov? Případné označení je přímo na kovu nebo od dodavatele napsaný, když by se jednalo o bižuterii. Zda-li víte někdo přesněji. Díky moc.

 7. Tak on ten kov asi nemusíš prokazovat předem, ale těch vyrážek, alergických reakcí a zánětů je docela dost a všechno způsobené těžkými kovy, které se pro výrobky, které přicházejí do styku s pokožkou a jsou už nějakou dobu v Evropě zakázány.

 8. Seznam kovů s informacemi jsem našel tento: https://echa.europa.eu/cs/substances...ed-under-reach

  Je to správně? Případně jsem našel dodavatele s doplňky ze zamaku. Máte zkušenost? Nebo víte více info?

 9. Hledat ti to nebudu hledej směrnici o omezení maximálního množství těžkých kovů, hlavně olova a kadmia. Ve špercích to bylo určitě před rokem 2016 a potom to rozšířili i na další předměty. Vědět by to asi měla hygiena.

 10. Už jsem něco našel, akorát teda mě zajímá zda-li nevíte někdo o Českém nebo EU výrobci bižuterních komponentů ? Díky za případné tipy, přeci jenom by to bylo lepší než z Číny i kvůli délce dodání a FA.

 11. Citace Původně odeslal Vejn90 Zobrazit příspěvek
  Seznam kovů s informacemi jsem našel tento: https://echa.europa.eu/cs/substances...ed-under-reach

  Je to správně? Případně jsem našel dodavatele s doplňky ze zamaku. wire one login Máte zkušenost? Nebo víte více info?
  Prej se to dá taky "zkapalnit", soudím dle ožralých bezďáků co tam posedávají.
  Naposledy upravil wekein : 17.01.2020 v 15:03

Hostujeme u Server powered by TELE3