Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Web ako glami, biano a podobne

 1. Pozdravujem,

  Rad by som sa dozvedel nejaku +- realnu sumu a cca cas na vytvorenie stranky, porovnavac ako glami, biano, favi a pod., (samozrejme je mi jasne ze dane porovnavace maju vysoku cenu..) ale +- od akej ceny sa viem odrazit..

  Vdaka

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Marekcoufal123 poptává: Úprava objednávkového procesu Shoptet
  2David poptává: E-shop s e-tiket
  Holicz poptává: Kvalitní kodér s přesahem do javascriptu
 3. Od 150-200k, spust demo a dodelavej za pochodu. Ve vysledku za par let nekolik M prekrocis urcite.

 4. Záleží jestli to chceš profesionálně nebo ne. Za 150-200k asi seženeš jednotlivce nebo tým 2 lidí, kteří to za 3 měsíce zrealizují, ale budeš riskovat x různých problémů do budoucna. Neznám přesně jejich back-end a nezná ho ani nikdo jiný tady (pokud tu tedy není přesně někdo kdo se podílel na projektu). Všichni povrchně vidí, že je to jen basic katalog, kde importují produkty přes xml feed, ale reálně prostě nevíš co tam všechno mají custom.

  Máš tam hlavní stranu, výpis kategorie, uživatelské účty, nějaký systém na přidávání xml feedů pomocí jejich dokumentace https://www.glami.cz/info/feed/, kategorie značek https://www.glami.cz/znacky/, slideshow https://www.glami.cz/glami-story/17/, detailní vyhledávání, různé custom podstránky https://www.glami.cz/pruvodce-materialy/#alpaka

  Můj odhad na investici je tak 500k-1mio. Udělej si orientační technickou dokumentaci tvých požadavků a obepiš agentury. Dostaneš nějakou orientační cenu. Jinak na tyhle projekty je dobré buď poptat agenturu (budeš ale platit více) a nebo přímo zaměstnat nějaké programátory na dlouhodobější spolupráci. Problém u freelancerů je ten, že oni ti to sice zrealizují, ale nemáš garanci budoucího supportu. Dodělají projekt, zaplatíš fakturu a oni jdou na jiný projekt. Tobě se ale může cokoliv s webem podělat, nebo budeš chtít urgentní změny a nemáš garantováno, že ten realizátor freelancer na tebe bude mít čas.

  Tohle je postup, který bych použil já, kdybych fakt chtěl vybudovat něco jako glami. Samozřejmě ti experti udělají porovnávač i za 40k a třeba vystačí tvým požadavkům.

  ---------- Příspěvek doplněn 03.01.2020 v 22:46 ----------

  Jinak co se porovnávačů týče, musíš mít prostě něco navíc. Nestačí v dnešní době udělat systém na import zboží přes XML feed. Investuješ do toho raketu, ale pokud nebudeš mít nic navíc, tak neuspěješ. Možná tam za nějaký prachy traffic naženeš, ale bude to umělá věc jen do doby kdy za to budeš platit. Pokud nebudeš mít nic na víc lidí nebudou mít důvod tam chodit, když tu jsou jiní giganti.

  A Favi.cz to odhaduji klidně na 2-5 mio.

 5. Tyhle "katalogy" vypadají jako easy biz, ale opak je pravdou. Viz třeba Modemi Pavla Matouška. Dělalo na tom deset lidí ... a výsledek? http://www.modemi.cz/ :D https://www.startupjobs.cz/startup/modemi-online-s-r-o

 6. Navíc to je propojitelné s GA a budou tam za tím mít docela slušnou logiku na automatickou tvorbu a řízení kampaní přes GAds, protože prostě co si budeme povídat, konverze to přináší a to i takové, které byste třeba sám jen těžko urval. Určitě na tom má podíl i známost brandu, protože lidé si opravdu myslí, že nakupují na Favi ...
  A ještě to musí mít nějaký nabušený algoritmus, který rozhoduje co a proč upřednostňovat a z čeho bude mít větší užitek. A co řešení problémů? Často jim i jejich algoritmy selžou a mohou docela vážně ohrozit finance klientů, už jen proto, že to nelze úplně řídit jako kampaně přes Google. Jednou za měsíc vám pošlou fakturu a pokud to nehlídáte, může se vám stát, že se vám např. jeden produkt bez vašeho vědomí z neznámých důvodů posune na první pozici ... systém nepořeší, že na to nejsou konverze a desítky tisíc za reklamu letí bez výsledku. Řešit pak podobné problémy taky není prdel. A teď těch klientů tam jsou fakt kvanta, ten systém musí být hodně promakaný, aby chybovost minimalizoval.

 7. Za 200K jde vytvořit systém, jak už bylo zmíněno, ale bude tam hodně ladění, hlavně skrz infrastrukturu, nepojede to na normálních technologiích, bude tam spousty testů nad produkčními daty, můj odhad na klíč je okolo mega.

 8. Ako už bolo písané vyššie, dá sa to zbúchať (a udržiavať) za nejaké nižšie stovky tisíc Kč. Ak by sme to robili my, tak s rozumnou podporou (na 2-3 roky) budeme bližšie ~100k EUR. Ale nešli by sme do toho :) Tu je veľké riziko, že nespokojné budú obe strany, pretože zadanie nebude dosť jasné a bude sa X-krát meniť. V každom prípade kupovať (zisťovať cenu) aj s údržbou pre danú spolahlivosť (príp. cenu MD za opravy)

 9. ok diky za odpovede, chcel som to viacmenej lokalne vyuzit pre kamenne predajne , ale diky mam v tom jasnejsie ..

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3