Koronavirus.eu - 340 000 návštěv za 3 týdny
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

SK Heureka ověřeno zákazníky

 1. Dobrý den,

  máme sk doménu, přesměrovanou na cz doménu.
  xy.sk se směruje na xy.cz/sk. SK dotazníky chodí však vázané na .cz doménu, lze vyřešit, aby dotazníky chodily na sk doménu?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Tuttinho poptává: Přepočet kurzů měn
  Pixape poptává: Kolega nette programátor
  Snooze poptává: Shoptet - úprava šablony Classic
 3. Záleží jen na vás, jak to budete posílat. Dá se to posílat tam i tam.
  Ta knihovna od Heuréky má při volání třídy parametr CZ/SK a díky tomu se změní url pro odeslání.

 4. aha, děkuji. Mám ještě variantu domény x-y.cz a xy.cz Doména x-y.cz je z roku 2008 a vždy na něm běžel eshop. Doména xy.cz z roku 2009 byla přesměrovaná vždy na něj. Předpokládám, že kdybych změnil hlavní doménu na xy.cz, nedosáhl bych tak dobrých výsledků v seo. Bohužel doménu x-y u heureky pokazil původní majitel a jsou tam ke konci škaredé recenze. Docela by se mi líbilo začít s recenzemi od začátku. Co byste doporučovali?
  Děkuji za odpověď

 5. Citace Původně odeslal Flavo Zobrazit příspěvek
  aha, děkuji. Mám ještě variantu domény x-y.cz a xy.cz Doména x-y.cz je z roku 2008 a vždy na něm běžel eshop. Doména xy.cz z roku 2009 byla přesměrovaná vždy na něj. Předpokládám, že kdybych změnil hlavní doménu na xy.cz, nedosáhl bych tak dobrých výsledků v seo. Bohužel doménu x-y u heureky pokazil původní majitel a jsou tam ke konci škaredé recenze. Docela by se mi líbilo začít s recenzemi od začátku. Co byste doporučovali?
  Děkuji za odpověď
  Nový e-shop, pokud je pro vás Heuréka životně důležitá. Pokud ne, tak ji ignorovat. Ty recenze vám nesmažou, už jsem to s nimi jednou řešil po koupi expirované domény.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3