Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

SK Heureka ověřeno zákazníky

 1. Dobrý den,

  máme sk doménu, přesměrovanou na cz doménu.
  xy.sk se směruje na xy.cz/sk. SK dotazníky chodí však vázané na .cz doménu, lze vyřešit, aby dotazníky chodily na sk doménu?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Záleží jen na vás, jak to budete posílat. Dá se to posílat tam i tam.
  Ta knihovna od Heuréky má při volání třídy parametr CZ/SK a díky tomu se změní url pro odeslání.

 4. aha, děkuji. Mám ještě variantu domény x-y.cz a xy.cz Doména x-y.cz je z roku 2008 a vždy na něm běžel eshop. Doména xy.cz z roku 2009 byla přesměrovaná vždy na něj. Předpokládám, že kdybych změnil hlavní doménu na xy.cz, nedosáhl bych tak dobrých výsledků v seo. Bohužel doménu x-y u heureky pokazil původní majitel a jsou tam ke konci škaredé recenze. Docela by se mi líbilo začít s recenzemi od začátku. Co byste doporučovali?
  Děkuji za odpověď

 5. Citace Původně odeslal Flavo Zobrazit příspěvek
  aha, děkuji. Mám ještě variantu domény x-y.cz a xy.cz Doména x-y.cz je z roku 2008 a vždy na něm běžel eshop. Doména xy.cz z roku 2009 byla přesměrovaná vždy na něj. Předpokládám, že kdybych změnil hlavní doménu na xy.cz, nedosáhl bych tak dobrých výsledků v seo. Bohužel doménu x-y u heureky pokazil původní majitel a jsou tam ke konci škaredé recenze. Docela by se mi líbilo začít s recenzemi od začátku. Co byste doporučovali?
  Děkuji za odpověď
  Nový e-shop, pokud je pro vás Heuréka životně důležitá. Pokud ne, tak ji ignorovat. Ty recenze vám nesmažou, už jsem to s nimi jednou řešil po koupi expirované domény.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3