Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Thunderbird - na více počítačích

 1. Netušíte jaký doplněk slouží v TB pro používání na více počítačích? To je ten s názvem TBsync? Jak se to nastavuje? Potřeboval bych se přihlašovat do svého účtu, kde mám nastavené vše pro asi 30 mailových adres od různých filtrů po přesouvání mezi složkami. Nechci to mít na více počítačích a v každém nastavené jinak.

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1/ Používej IMAP
  2/ zkopíruj svůj "nastavený" profil na další PC a nastav si ho jako výchozí

  Pokud si něco nastavíš lokálně, už to zůstává lokální :(

  BTW - co mít profil na síťovém disku? Ale pak bude problém, pokud s ním budeš současně pracovat z více PC

 4. Pro zalohu profilu pouzivam leta stary doplnek http://mozbackup.jasnapaka.com/, udelat backup nastaveni Thunderbirdu a na jinem PC si ho obnovis, za predpokladu, ze vsude pro email schranky pouzivas IMAP, v jinem pripade to nema logiku.

 5. Hm, na všechny IMAP nepoužívám, tak si musím ujasnit co chci, no ... díky za rady. Každopádně, teď jsem tam objevil ještě jeden zajímavý doplněk a to že TB spojuje zprávy do vláken. Že jsem tohle nevěděl dřív, to je takové ulehčení práce při třiceti účtech a taková pohoda. Hlavně v tom, že to umí všechny ostatní složky schovat a dát je úplně dolů a nahoře mi zůstávají jen protříděné doručené. Tak alespoň k něčemu to hrabání v TB bylo.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3