Dobrý den všem,

velké množství zadavatelů si zde stěžuje na neseriózní a nespolehlivé vývojáře či nekvalitní výstupy. Zkuste se mi ozvat a prodiskutujeme vývoj projektu, pro který spolehlivého vývojáře hledáte.

Pracuji ve frameworku PHP CodeIgniter, který dostatečně ovládám a který je spolehlivou technologií pro většinu projektů. K tomu mohu doplnit dynamické funkcionality v prohlížeči v některém z JS frameworků.

Vytvořil jsem desítky online aplikací, webů s administrací a nástrojů - jednoduché i složitější, u kterých zajišťuji další vývoj a podporu. Vím dobře, kde jsou mé dovednosti a limity. Když něco nestíhám, přiznám to a nehledám hloupé výmluvy a rozbitém počítači a vypnutém internetu.

Získaná kladná hodnocení jsou důkazem solidního jednání a seriózního přístupu. Referencí mám dostatek a rád Vás nasměruji na konkrétní osoby, kde si spolupráci se mnou můžete ověřit. Mezi mými klienty je třeba i jedna z pojišťoven či politická strana.

Pracovat na nových projektech mohu začít přibližně od půlky ledna. Na malých projektech budu pracovat sám. Větší projekty řeším dohromady s kolegou.

Zde uvádím některé body vzájemné spolupráce:
  • nepracuji pouze za podíl na zisku bez finanční odměny
  • požaduji zálohu dopředu, nebo průběžné platby za odvedenou práci
  • mám i ostatní klienty, takže nemohu vaše požadavky zpracovat ihned
  • sestavíme smlouvu včetně podrobné specifikace projektu


Budu se těšit na vaše zprávy.

David Musil
info@david-musil.cz
777 263 354