Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Instagram - firemní účet pod osobním

 1. Dobrý den,

  pod osobním účtem jsem si založila firemní účet a nemusela jsem tak zadávat nové heslo. Ráda bych ale účet sdílela s další osobou a nevím, jak povolit přístup, když účet nemá vlastní heslo a je přihlášen pod osobním?

  Adéla

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zdravím,

  vytvořila jste firemní účet tak, že jste na osobním účtu zvolila "Přepnout do firemního účtu" resp. "Switch to business profile."?

 4. No vytvářela jsem účet pro mou firmu a nabídlo mi to vytvořit pod osobním profilem. Dala jsem tuto možnost, vytvořila jsem nový účet se jménem firmy (firemní profil). Profil funguje, ale chtěla bych, aby do účtu měli přístup i jiní lidé z firmy, ovšem profil nemá žádné heslo a můžu na tento profil přepnou jen ze svého osobního.

 5. Zajímavé, sám jsem o této možnosti vytvořit profil ještě neslyšel. :)

  Každopádně pokud je to opravdu business profil, měl by být spojený s facebook stránkou. Přístup ostatním tak můžete dát alespoň na facebooku, odkud lze řídit komentáře a spoustu dalších věcí z instagramu.

  Reálně bych ale dal ještě šanci tomuto pokusu: Vezměte jméno Vašeho firemního účtu, odhlaste se z osobního a vyzkoušejte kombinaci firemní nick a heslo na osobní profil. Když to nebude fungovat, klikněte na zapomenuté heslo. Jistě musel být i Váš firemní účet vytvořen nejméně na mail, který používáte na osobním. (přišel by Vám na něj formulář k vytvoření nového hesla) V případě, že to nepůjde, zkuste v nastavení firemního účtu přidat nový mail a na ten opět vyzkoušejte zaslat heslo stejným způsobem. To by bylo aby nebylo...

  Přeji hodně zdaru!

 6. Tak jsem to vyřešila :-) Při pátrání, jaké mám vůbec heslo jsem šla v osobním profilu do nastavení přihlaš. údajů a tam dala odebrat ten nový profil a zahlásilo to, že při odebrání budu muset vytvořit pro profil heslo :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3