Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Jaký monitor a grafiku na web design

 1. Používám starší HD monitor Samsung a v počítači je jen integrovaná grafika Intel. Nedokážu z toho dostat víc než 1600x900px. Špatně se mi v této konfiguraci navrhuje webová grafika, která je dneska mnohem širší. Nevidím tak v grafickém programu celou šířku a nelze tak dobře vnímat celkovou koncepci grafiky. Jelikož se úplně nevyznám v hardware, doporučili byste mi nějaký vhodný monitor a grafickou kartu? Děkuji moc.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Grafiku mám jen jako koníček a sem tam nějakou úpravu fotek nebo videa a mohu doporučit 27 iMac. Když jsme přebírali produktové fotografie, tak jsme viděli chyby které fotograf neviděl. Já chápu že to je drahé. ale je to váš pracovní nástroj a pokud děláte webovou grafiku tak se vám to vyplatí.

 4. Citace Původně odeslal Hagen Zobrazit příspěvek
  Grafiku mám jen jako koníček a sem tam nějakou úpravu fotek nebo videa a mohu doporučit 27 iMac. Když jsme přebírali produktové fotografie, tak jsme viděli chyby které fotograf neviděl. Já chápu že to je drahé. ale je to váš pracovní nástroj a pokud děláte webovou grafiku tak se vám to vyplatí.
  Díky za komentář. Na ten jsem koukal a líbí se mi moc. Zároveň bych si rád tuto platformu zkusil. Je tam Sketch, který mě zaujal. Nicméně moje činnost v oblasti grafiky je tak 1% z objemu celkové práce, takže to není ideální volba. Opět to bude PC.

 5. Doporucuju nejnovejsi Mac Pro, vcera jsem objednal verzi za 1,3 mega, to by mohlo stacit.

 6. Záleží jaký máte rozpočet. Monitory jsou od pár tisícovek po několik desítek tisíc. To samé grafické karty. Jelikož ale uvádíte, že oblast grafických prací zabírá jen nějaké jedno procento, nemá asi smysl kupovat nic drahého. Postačí vám nějaký 27" monitor (možná klidně i 25"). Můžete zkusit něco od DELLu.

  Musím ale zmínit, že v nízkých cenových relacích (tj. pod cca 20 000 Kč) je výběr správného kusu jako loterie. Jeden kus může být skvělý, druhý otřesný, třetí tragický. Někteří takhle otočí třeba 3 až 4 kusy, než narazí na ucházející. Ale záleží na vašich preferencích a nárocích, klidně vám mohou přijít všechny v pohodě.

 7. Skutečně jsem občasný grafik, nikoliv profesionální. Co třeba tento?
  https://www.alza.cz/27-philips-276e8vjsb-d5481748.htm

 8. Me osobne prijde 4K rozliseni na 27" malo - proste na 27" bylo idealni 2560x1440 (a porad je), kdy 200% scalovani (tak aby z jendoho pixelu byly presne 4 a netrpelo scalovani nekterych aplikaci) timpadem potrebuje na 27" 5K rozliseni

  21,5-24" byvalo idealni FullHD takze tam dneska bude idealni 4K

  tady apple vi proc na 27" iMacu je 5K...

  Osobne porad jedu na 27" 2560x1440 k uplne spokojenosti :) nizsi rozliseni ti lepe zvladne ta Intelacka grafika a navic maji lepsi svitivost na stejnou spotrebu nez jemnejsi displeje (kde svetlo ma pred sebou vice zastineni/predelu pixelu)

 9. Jo tak v tom smyslu mi odpověděl i kamarád a doporučil mi:
  https://www.alza.cz/gaming/27-dell-s...RPv97gmwAkIIkA

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3