Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

V čem je to vytvořeno - Illustrator?

 1. Zdravím, často koukám na stránku od BR football kde jsou podobné práce, těžko říct jestli je to zpracováno ručně, když takové obrázky vycházejí i necelou hodinu po samotném zápasu.

  Myslíte, že je to vytvořeno pomocí nějakého softwaru, podobně jako v Illustratoru převod na křivky, nebo čistě ručně nakresleno ? Pamatuju, že jsem něčeho podobné docílil (se zavřenýma očima) v Corelu, který má mnohem lépe zpracován právě převod obrázku do křivek než Illustrator. Ale tady tohle tipuju na něco jiného...

  Dalo by se to označit jako barevný sketch nebo cartoon.

  Moc se mi to líbí, tento styl. Děkuji za odpověď

  https://i.imgur.com/ouQQn5k.png
  Naposledy upravil ideasro : 15.12.2019 v 17:31

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Todle bude nějakej automatickej tool, něco jako canva, má to svůj název, nemůžu si vzpomenout.

 4. Myslíš něco jako Prisma aplikace. Myslím, že na to mají nějaký systém, jen vystřihnou hráče nahodí na pozadí, ořežou a aplikujou tento efekt. Nevěřím, že by to někdo byl schopný takto rychle nakreslit i když...

  Co jsem koukal na youtube, tak něco podobného se dá udělat i během deseti minut ve photoshopu, hodně tady vidím práci křivek a nějaký olej efekt. Zbytek je doděláno pro efekt.

 5. Jo, Prisma, to je ono, i když nevim, zda je to takhle propracovaný. Samozřejmě mají takový šablony udělaný i dopředu.

 6. tohle vypadá jako ruční kresba tabletem ve vektorovém editoru. Kreslíř to má i za čtvrt hodinky. Nevidím tam žádné fragmenty, který by napovídaly o automatické konverzi, naopak znázorněný pohyb nelze vyčíst z fotek. Loga na dresech nejsou deformované, obličeje mají výrazné rysy pro zdůraznění emocí, které na fotkách nejsou.

  Neznám nástroj, který by tohle dokázal, ale znám grafiky, kteří tohle umí udělat velice rychle.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3