Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

EMTC největší prodejní organizace v ČR v insolvenci

 1. Tak tu máme zase jeden podivný krach leadera trhu. A stále má na svých stránkách
  O nás
  Jsme ryze českou obchodní společností. Za 15 let existence jsme prošli vývojem od největší prodejní organizace v ČR až po inovátory na poli vzdělávání, lidských zdrojů a dalších oborů.

  Za každým naším projektem stojí tým profesionálů, který je budován v souladu s naší vizí a filozofií.

  A držitelé dluhopisů...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Aneb půjčíme si 3/4 miliardy a pak nám to přestane šlapat, tak zavřeme krám a budeme se do konce života válet na pláži...

 4. Tak tady podle toho https://www.e15.cz/byznys/finance-a-...-bondu-1361786 za to mohou osoby, co chtěli vyplatit své úroky.

 5. jen o těch osobách s úroky už nějakou dobu ví:

  Podle výroční zprávy závazky skupiny ke konci roku 2017 dosahovaly 650 milionů korun. Auditor zároveň ve zprávě upozornil na to, že firma při řešení záporného vlastního kapitálu a blížící se splatnosti dluhopisů skupiny v objemu zhruba 550 milionů korun spoléhá na úspěch jediného projektu.

 6. Tohle já už jsem předpovídál dávno kdykoliv byla nějaka diskuze o dluhopisech, no dneska už má každá lepší firma evidentně obchodni oddělení na prodej dluhopisů, začíná hodně platit rovnitko vydáme dluhopisy, prachy preperem přes 3 dceřiné firmy a utopime je při vymyslenyh nákladech a hlavně do vlastní kapsy a zavreme krám no s tím webikem airjobs by asi tu půl miliardu vydělával 2000 let, takhle je to mnohem rychlejsi

 7. Hele, ale zkuste se nad tím zamyslet..
  vybrat skoro 1 mld na vývoj aplikace? wtf? kolik stojí dobrá aplikace? max 10 - 20 - 50 mio? ..

  Sám využívám několik let dluhopisy, vždycky bez problému, ale zajímá mě příbeh, komu je půjčuji a co s tím bude dělat a hlavně, úrok mám 4-5% max..

  To je ono, někdo chce se statisícema vydělat tak hledá 8 - 12% ..ale přátelé, až objem dělá pasiv..

  Je rozdíl dát 500 tisíc za 5% a dát 50 mil za 5% :-))))

 8. Vývoj za 1 mld je možný, nevím teda co přesně EMTC slibovala, ale na první pohled dělají něco podobného co americká Zeta a ta jen v posledním roce do vývoje dala desítky mio dolarů a ještě pár let bude novou platformu budovat. Jiný český startup má lehce přes 100 lidí v IT, roční náklady na platy jdou přes 100 mio korun, 50 mio stojí poté infrastruktura. Další spousty peněz sní obchod, právníci atd.

 9. Dobře, ale co já vím, dělali nějakou naučnou aplikaci pro děti. Neřeknu, kdyby to udělali v malém, pak průzkum jak se to chytne a dal do toho peníze nějaký investor startup..

  ale půjčovat si za 7-12% ročně a ještě ty peníze utrácet a vědět, že je nevydělávám je šílenství. Je mi líto všech..

  ---------- Příspěvek doplněn 10.12.2019 v 21:09 ----------

  Podle mě těch špatných dluhopisů bude víc viz https://dluhopisy.cz/ když jsem kolikrát viděl na co se půjčovalo..

Hostujeme u Server powered by TELE3