Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Další prodeje.
Vybíráme pro vás:
Prodáno za 38 500  Kč
Historie příhozů: 1 příhoz
 1. Hezký den,

  prodám menší funkční podnikatelský projekt PártyObličej.cz, který je již vyzkoušený a rozjetý. Jedná se o poskytování služby - populární facepainting - malování na obličej na převážně dětských oslavách. Projekt jsem vytvořil od nuly pro mou přítelkyni na mateřské dovolené.

  Tento projekt bych doporučil pro přítelkyni/ženu/slečnu - vhodné i na mateřské dovolené.

  Díky kompletnímu vybavení pro provozování je vhodný tento projekt i jako vánoční dárek.

  Možnost okamžitě začít s podnikáním.

  Do projektu bylo investováno do reklamy pouze v období 9-11/2017 za 2500,- Kč (Adwords) a 2000,- Kč (Facebook). Pár poptávajících přijde i z vyhledávání, ale nejvíce poptávek a zrealizovaných zakázek bylo z placené reklamy, která není nijak profi nastavená, spíše jen vyzkoušená a za 4500,- Kč bylo cca 15 oslav, za celkem 38500,- Kč (náklady na štetce a barvy cca 1500,- Kč).
  Od této doby nebyl projekt nikde propagován a jezdilo se malovat pouze na doporučení a na další akce původních klientů (např. Slavia Pojišťovna).

  Přítelkyně se naučila malovat na youtube, a na naší dceři. Učila se cca týden. Pro trošku šikovnou slečnu, je to příjemný přivýdělek/výdělek za málo času. Pokud by to převzal někdo s podnikatelským duchem, dokážu si s malým kapitálem (do reklamy) představit zajímavé zisky.

  Naprostá většina poptávajících byla z Prahy a okolí.

  Celý proces funguje následovně, zájemce o tuto službu vyplní poptávkový formulář, kde uvede datum,místo a délku konání akce. Poptávka přijde na email, kde se objednávka potvrdí (případně odmítne) vč. zaslání finální ceny (dle počtu dětí, délky malování, dopravy atd.). Další poptávky přicházejí ne přes formulář, ale rovnou na email nebo telefon.
  Vystaví se zálohová faktura a po zaplacení je rezervace a objednávka závazná.

  Součást prodeje:
  • funkční projekt a doména PártyObličej.cz
  • profesionální webové stránky + logo
  • obrandovaný stolek s židlemi
  • obrandované trička + mikina (vel. L)
  • profesionálně graf. navržené a vyrobené vizitky (cca 100ks) a letáky (cca 100ks) pro přímou propagaci na místě oslavy
  • 3ks PVC obrandovaných bannerů s profesionální grafikou pro propagaci na místě konání oslavy/akce
  • kosmetický kufřík se všemi pomůckami
  • barvy na obličej, štětce atp.
  • kontakt na dodavatele cenově dostupných a nezávadných barev
  • video tutoriály k naučení malování na obličej

  Prodávám z důvodu, že to již přítelkyně nevyužije, lidé stále volají, píší emaily - musejí se odmítat. Rád bych projekt předal dál za symbolickou cenu.

  Veškeré dotazy rád zodpovím zde v PM, na emailu info@partyoblicej.cz, při vážném zájmu uvítám osobní setkání u mě v kanceláři v Praze.

  Díky Jirka
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: party-obličej---vizitka.jpg Zobrazení: 23 Velikost: 256,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Párty Obličej 02.jpg Zobrazení: 16 Velikost: 173,1 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Párty Obličej 01.jpg Zobrazení: 21 Velikost: 171,5 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Párty Obličej 03.jpg Zobrazení: 22 Velikost: 218,7 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Párty Obličej 04.jpg Zobrazení: 35 Velikost: 154,6 KB  

Hostujeme u Server powered by TELE3