logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Symfony programátor - medior

hourglass
Skončil
20.12.2019 v 13:02
biders
0% odezva
2 zájemci
Prodejce
A
Út
Ahoj,

hledám středně zkušeného programátora, který má alespoň základní zkušenosti se Symfony, je pečlivý a dokáže pracovat samostatně.

V Symfony nemusíš být zrovna profík, rád Tě potřebné věci doučím, budu Ti dělat code review a pomáhat, když nebudeš vědět kudy kam.

Jedná se o vývoj dlouhodobého projektu, takže je cílem psát kvalitní a udržitelný kód. Dodržujeme DDD (Domain Driven Design, nemusíš znát, vysvětlím a doučím) a klasiky jako SOLID kód. Když něco nevíme, tak se vzděláváme, naposledy např. formou školení od jednoho z nejvýraznějších členů české PHP komunity a zakladatele PéHáPkařů Tomáše Votruby.

Je potřeba, abys měl živnost, vyplácíme jednou měsíčně dle dohodnuté hodinové sazby a reportu z měřícího programu Toggl.

Pokud Tě to zajímá a rád bys víc informací, tak se ozvi do SZ a připoj prosím nějakou referenci, jakou si představuješ hodinovou a sazbu a informace o sobě jako kolik jsi schopný tomu věnovat času, zda jsi student, atd.

Díky!
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".