Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Příspěvek na vzdělání od zaměstnavatele

 1. Ahoj,

  rád bych požádal svého nadřízeného, jestli firma poskytuje nějaké finanční příspěvky / proplacení nebo jakoukoliv formu podpory v rámci vzdělávání zaměstnanců. Zaměřuju se na webovou analytiku, grafiku a UX, což vykonávám i v práci (HPP), a spousta odborné literatury, ze které bych rád čerpal, je trošku mimo můj budget. Plat taky není nejlepší.

  Jde o standardní věc nebo to je jenom o dobré vůli zaměstnavatele? Popřípadě to je úplná blbost a nikdo na to nepřistoupí?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Zemcakovaa nabízí: Překlady a korektury
  Decp prodej prodává: Prodej webu zaměřeného na jógu
  Investercz poptává: Hledáme PHP Nette programátora
 3. Může, ale nemusí. Literaturu pro všechny zaměstnance by kupovat mohl.

 4. Webová analytika a UX jsou obory, které jsem tady otevřel teprve já. Tudíž by se jednalo o studijní materiály výhradně pro mě.

 5. Citace Původně odeslal Haxedus Zobrazit příspěvek
  Webová analytika a UX jsou obory, které jsem tady otevřel teprve já. Tudíž by se jednalo o studijní materiály výhradně pro mě.
  jak píši může, literatura i nějaký kurzy jsou pro něho daňově uznatelné náklady, za literaturu nemůže chtít nic, za kurz třeba, že tam budeš pracovat určitou dobu nebo ho budeš muset uhradit. Stejně tak ti může dát příspěvek něco jako jsou sportkarta, příspěvek na dovolenou, ale to jsou jenom uznatelné nedaňové výdaje a dává se to třeba jako benefit místo zvýšení platu, kdy se z toho neodvádí pojištění.

  Samozřejmě mu to musíš vhodně podat i s tím co to přinese zaměstnavateli.

 6. všechno je to zkorumpované, nevím nad čím tady mudrujete..
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/d...e-nebyli-75686

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3