Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Facebook - změna vlastníka Facebook stránky

 1. Dobrý den,

  ukončil jsem spolupráci s marketingovou společností, která se mi starala o Facebook marketing. Požaduji zpět i vlastnictví stránky a ze strany společnosti je mi tvrzeno, že tím Facebook vymaže všechny příspěvky, které se pod nimi vytvořily? Je to pravda? A pokud ano, lze to nějak řešit? Nějakým exportem a importem?

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mně se takhle smazala celá stránka. Ale nebyli tam fanoušci, tak jsem to neřešil
  Staré příspěvky stejně nemají dosah, neřešil bych to.

 4. Příspěvky by se smazat neměly, snad jen ty naplánované (any posts they scheduled will not publish. You can manually publish those posts at any time or create new posts to schedule for a later date). Pokud vím, tak u FB stránek se vlastnictví řeší rolí u stránky. U FB stránky se klikne na Nastavení-Role u stránky a přidělí Vám roli správce. Vy jim následně roli správce smažete, ale příspěvky by se smazat neměly.

 5. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Mně se takhle smazala celá stránka. Ale nebyli tam fanoušci, tak jsem to neřešil
  Staré příspěvky stejně nemají dosah, neřešil bych to.
  :( to je tedy pěkně pitomě vyřešeno. Takže změnou marketingové společnosti se v podstatě začíná odznovu :(

 6. Vše záleží na tom, jak jste měl postavenou smlouvu. Pokud jste si stránku nevytvořil sám a pouze nepřidělil práva a nechal vše na agentuře, tak k ní má bohužel plný přístup a může ji bez větších problémů skutečně smazat. Ale to záleží také na tom, co máte ve smlouvě...

 7. Uz som X krat odovzdaval facebook stranku novemu majitelovi a nikdy sa nic nezmazalo.. Oni ti pridelia rolu Vlastnik, a potom rolu vlastnika odoberes ty im.

 8. Citace Původně odeslal Exitek Zobrazit příspěvek
  Vše záleží na tom, jak jste měl postavenou smlouvu. Pokud jste si stránku nevytvořil sám a pouze nepřidělil práva a nechal vše na agentuře, tak k ní má bohužel plný přístup a může ji bez větších problémů skutečně smazat. Ale to záleží také na tom, co máte ve smlouvě...
  Stránka byla mnou vyrobená, ale předal jsem jim vlastnictví z údajných důvodů, že ne vždy je pro vše role správce dostatečná. Rozcházíme se v dobrém. Jde spíše o to, jak to fyzicky skutečně je. Jestli to FB opravdu vymaže automaticky. Děkuji

 9. FB nic sám o sobě nemaže, teda pokud nejde o "závadný" obsah...

 10. Je tam nějaký rozdíl mezi firmou a normálním uživatelem. Opradvu se mi po odstranění accountu mark. firmy smazalo všechno.. A proč by si vymýšleli?
  ...hlavně - zkopírujte si poslední příspěvky a dejte je postupně jako nové.
  Staré příspěvky jsou na FB naprosto mrtvé (pokud nejde o foto / video)

 11. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Je tam nějaký rozdíl mezi firmou a normálním uživatelem. Opradvu se mi po odstranění accountu mark. firmy smazalo všechno.. A proč by si vymýšleli?
  ...hlavně - zkopírujte si poslední příspěvky a dejte je postupně jako nové.
  Staré příspěvky jsou na FB naprosto mrtvé (pokud nejde o foto / video)
  Jj určitě s zálou udělám. Děkuji. No odcházím od nich hlavně proto, že tam nevidím profesionalitu, takže bych se nedivil, kdyby nevěděli o možnosti to třeba nějak uchovat a brali to hned jako hotovou věc.

Hostujeme u Server powered by TELE3