COPY: Hľadáme CZ, SK a HU prekladateľov a copywriterov
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 61 až 78 z 78

Baví vás krysí závod

 1. Když se neumíš prodat, tak by ses asi měl nechat zaměstnat.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  K žití, k osvobození se z krysího závodu ..Ke svobodě, chci si vzít hypotéku na nemovitost na kraji Prahy,spíš v Praze.... Chci svůj domov..tedy svobodu. Aby moje děti měly normální zázemí, kde se mohou svobodně rozvíjet. Ne, aby museli žít v pronájmu, kde za ně rozhoduje pronajímatel. Já se tady narodil a žádnej pronajímatel tu se mnou vorat nebude.

  Chci jenom svobodu..ta začíná na 50 tisících měsíčně pro mě...pokud je to problém a skutečně mi nikdo nevytvoří podmínky tak tu žádná svoboda neni. A já přísahám bohu, že to té společnosti jednou strašně zle vrátím, né nevinným lidem, ale vinným lidem.. Chci jenom svobodu...nic víc...

  Takže jestli je tu někdo rozumný, kdo mi dá vydělat dostatek peněz za normálních podmínek... sem s ním.

  Odkaz na webtrhu:
  Frontend developer externista

 4. Znám právníka za 9k na hodinu. Zakázek, že neví, kam se podívat. Má ferrari a porsche. Hrozněj zmerdeček, že? :D

 5. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  už pracuji v oboru dva roky...... a ty si zmrd.... klasickej zmrd, nevadí ti to ? Nebo to naopak považuješ za plus ?
  Rikam si malo - brecim na webtrhu ze ziju krysi zavod
  Rikam si vic - nazyvaj me zmrdem

  Nejsi trochu v zacarovanym kruhu?

 6. Přejít na lukrativnější prodej koblih.

 7. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Co to meleš za nesmysly ? si nenažranej parazit....800 na hodinu neni normální cena.. rozhlídni se kolem sebe kolik lidi berou.. od toho se to odvijí jestli si parazit nebo ne.
  Minulý teden jsem byl v pneuservisu přezouvat auto vzali 1k za 15 minut práce... a to je to manuální práce kterou zvládne každý.....

  ---------- Příspěvek doplněn 03.12.2019 v 00:12 ----------

  Jinak je docela vtipné že píšeš o krysím zavodě a pak že chceš vydělávat tolik aby sis mohl dovolit hypotéku.......

  Protože ten pojem krysí závod vznikl od Kiosakiho a právě tím krysím závodem myslí pořízení vlastního bydlení pokud nemáš dostatek aktiv......

 8. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Naštěstí, už nemusím platit pronajímateli rentu......jsem ve státním bytě. A platím adekvátní nájemné. To jsem mohl ovlivnit..a taky jsem to ovlivnil.....Ale cesta za svobodou stále pokračuje.... budu si za tím stát.....celý svůj život, že vlastní domov je svoboda díky, které nemusíme podporovat parazity tedy soukromé vlastníky, kteří dobývají bezpracnou rentu nebo zisky. A kteří nám nechají jen tolik, abychom přežili. Ne, abychom se osvobodili.

  Pořád platí, že se zde dělíme na pány a otroky....
  Soukromí vlastnící že jsou paraziti co pobírají bezpracnou rentu?

  Není to náhodou tak, že někdo pracuje, za peníze co vydělá byt koupí a pak ho pronajímá? Lidem většinou byt za 4 mega nespadne jen tak do klína aby ho pronajímali a měli zisky.

  Ten soukromej vlastník byt třeba splácí a nese na sobě risk, nebo několik let vydělával aby si mohl takovouhle investici dovolit a tobě poskytnout jednoduchý způsob jak bydlet...

  Označovat někoho kdo chytře investoval svoje peníze za parazita mi přijde celkem kontraproduktivní pro tebe samotnýho, jestli takhle věci vnímáš.

  Spíš než si stěžovat že tu jsme rozděleni na pány a otroky, zkus být tím pánem. Ostatně, co jiného zbývá ;)

 9. zažaluj vládu, že umožnila z tebe udělat otroka a poskytni rozhovor pro BBC jak to tady chodí. Příklad zde:https://www.seznamzpravy.cz/clanek/z...omluvila-83867
  dříce zlatokopka a dnes otrokyně, napíše knihu poskytne rozhovory, dostane spousty peněz a bude svobodná.

 10. Nejcastejsi problem lidi je, ze neumi to co chteji prodavat (respektive to neumi na urcite urovni) a chteji za to brat platy, aby nemuseli delat od nevidim do nevidim. Byl jsem na tom ze zacatku stejne, umel jsem uplny kulovy, zakazky prasil, ale byl bych nejradsi kdyby mi za to dali milion. U pana Gargulaka jeste navrch prevlada stiha z toho, ze je kazdej zmrd a chce ho obrat.

  Navic asi pije, protoze si nedokazu predstavit ze to jeho predstaveni vychazi z ciste mysli...

 11. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Nejcastejsi problem lidi je, ze neumi to co chteji prodavat (respektive to neumi na urcite urovni) a chteji za to brat platy, aby nemuseli delat od nevidim do nevidim. Byl jsem na tom ze zacatku stejne, umel jsem uplny kulovy, zakazky prasil, ale byl bych nejradsi kdyby mi za to dali milion. U pana Gargulaka jeste navrch prevlada stiha z toho, ze je kazdej zmrd a chce ho obrat.

  Navic asi pije, protoze si nedokazu predstavit ze to jeho predstaveni vychazi z ciste mysli...
  no a s kým se má o to podělit, když ne WT ? Chybí tu rubrika "flusni nepříteli do ksichtu". Taky bych si tam přisadil...

 12. Co tady tak poradit, no.

  1. Nějak si vnitřně vyřeš tu schízu z okolí. Soustřeď se hlavně na sebe, ne na to, kolik bere ten a ten.
  2. Vzdělávej se v oboru a hlavně hned na webu neměň ceny na x násobek.
  3. Nesleduj úspěchy ostatních pokud tě to demotivuje, nebo je sleduj, ale tak, aby tě to nakoplo.

  Hlavně si to v hlavě vnitřně natav tak nějak pozitivněji, to je podle mě tak 70% úspěchu.

 13. Dlouho jsem se nezasmál jako u tohohle vlákna.

  PetrGargulák... podnikatel, komunista, super spojení :D

 14. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Naštěstí, už nemusím platit pronajímateli rentu......jsem ve státním bytě. A platím adekvátní nájemné.
  Když už mluvíš o zmrdech a vychcáncích, tak bys měl začít u sebe. Sám si defakto parazit když si žiješ v dotovaným státním bytě. Což je možnost kterou drtivá většina lidí nemá, takže je to stejné jako kdybys bral dávky. Svůj charakter si naprosto ukázal když si bez zkrupulí prodával pochybné weby od sancepodnikat. Nejdříve si zamet' před vlastním prahem než začneš ostatní kritizovat.

 15. Petře, sice sem už tak často nechodím ale delší dobu tě sleduji jak se ti vede.

  Z toho jak si stěžuješ, je evidentní že jako podnikatel dlouhodobě nemáš úspěch a nejsi žádaný tak jak by sis představoval. A není se nejspíše čemu divit, jelikož si zkus zodpovědět otázku. Děláš svou práci dostatečně kvalitně? Dle zdejšího obecenstva ji neděláš kvalitně a máš problémy s elementárními částmi programovacího jazyka.

  Jestli ty připojuješ databázi jeden pracovní den, tak si nedovedu představit jak asi dlouho vytváříš SQL dotaz který má 4 JOINy a poté i podmínky na konci.

  Chceš bydlet ve vlastním, ale také nejsi nejmladší. Není špatné si uvědomit to žes v tomto oboru neuspěl. Programování není pro každého a sám to vidím na VŠ. Od nás ze školy odešli 3 kluci hned po první hodině jenom protože to nedávali. Nicméně tohle je třeba si uvědomit co nejdříve, jelikož nejsi tu do nekonečna. Když ti dám takovou radu, zkus se poohlédnout po jiné práci.

  PS: Víš co odlišuje tebe a ostatní že jsou známější či žádanější? Je to jednoduchá věc, jsou vidět. A to nemusí ihned chodit někam na přednášky... Někdo je vidět díky svým projektům a někdo i přispívá do OpenSource komunity svým kvalitním kódem a jsou tu i tací co mají vlastní knihovny které jsou používané a díky tomu autora znají.
  Nechci se tě dotknout, ale cos udělal ty kromě webu který běžný člověk má za den hotový a založení facebookový stránky?
  Petře, tímhle způsobem ti sama práce do klína nespadne.
  Naposledy upravil filipsedivy : 03.12.2019 v 18:40

 16. Treba nepotrebujes 50k a bydlet u Prahy, kdyz na to nemas nebo te nebavi to zivit tim stylem, jakym fungujes.

 17. Nenechají mě vydělat? Co je to za slova Petře?! Každý máme stejné možnosti. Ani jako zaměstnanec není problém vydělat.
  Btw. Po tomto vláknem si asi pracovně nepomůžete...

 18. Je to jednoduche .Pokud howno umís howno vydelas.

 19. Uz se skoro bojim na webtrh chodit, co za bizar se tu jeste muze objevit.
  Pro zakladatele vlakna: Byt tvuj potencialni zakaznik, tak po precteni tohoto vlakna bych o tobe neuvazoval ani v tom nejhorsim pripade. A samozrejme radej zaplatim 2kKc/h nekomu, kdo se vyzna a ma za pul dne hotovo, nez 200Kc/h nekomu, kdo se v tom bude hrabat tyden a nakonec prijde s nalestenym hovn*m :-|

  Zamysli se nad sebou. Chce to vice pokory a sebevzdelani a mene breceni, komunismu a nadavani ostatnim do zmrdu.

Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Hostujeme u Server powered by TELE3