Redaktoři pro novou sekci Webtrhu - magazín o podnikání, IT a marketingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

PayPal poplatek při převodu na český účet?

 1. Dobrý den,

  chci si převést peníze z PayPal na bankovní účet (CZK-CZK), ale nikde se mi nedaří dohledat, v jaké výši budou za tuto transakci poplatky.

  Máte někdo zkušenost, popř. odkaz na přehledný výpis poplatků pro CZ? Je-li poplatek odvozován od výše převáděné částky, úplně mi stačí vědět, o kolik jde %.

  Předem moc díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. https://www.paypal.com/cz/webapps/mp...ment-full#r017 nehledal jsem konkrétní měny a poplatky. Je to jen odkaz na Paypal poplatky

 4. Asi vědí, proč to napsat tak přehledně :)

  Nicméně, právě jsem dal k převodu 2400 Kč a podle shrnutí bych měl na účet dostat tuto celou částku ("Poplatky = žádné"). Docela by mě zajímalo, jestli to bude stejné i při částce 50 000 Kč.

 5. Citace Původně odeslal souteh Zobrazit příspěvek
  Asi vědí, proč to napsat tak přehledně :)

  Nicméně, právě jsem dal k převodu 2400 Kč a podle shrnutí bych měl na účet dostat tuto celou částku ("Poplatky = žádné"). Docela by mě zajímalo, jestli to bude stejné i při částce 50 000 Kč.
  v tydnu jsem posilal 70k a bylo to bez poplatku (ale mam plne overenej business ucet)

 6. Poplatky pri prevodu z CZK do CZK jsem nikdy nevidel, jediny poplatek by mohl byt na strane banky, kam se zasila, za prijem nebo zauctovani, pokud takovy poplatek je, ale PP to prevadi z CZ uctu na CZ ucet, tam zadne naklady nejsou, a je jedno jestli je to business nebo personal ucet.

 7. Poplatek je zahrnutý v tom otřesném konverzním kurzu. Kdysi jsem to počítal a oproti běžné měnové konverzi v bance byl PP převod o několik set horší na každých 10tis.

 8. Citace Původně odeslal marat Zobrazit příspěvek
  Poplatek je zahrnutý v tom otřesném konverzním kurzu. Kdysi jsem to počítal a oproti běžné měnové konverzi v bance byl PP převod o několik set horší na každých 10tis.
  Tak to samozrejme, vydelavaji na prevodnim kurzu a ten dobry neni - PP neni banka. Otazka byla ale na prevod CZK na CZK ucet, tam nastesti neni co prevadet :-)

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3