logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

ON page i OFF page SEO

hourglass
Skončil
28.12.2019 v 14:26
Prodejce
A+
Nabízím kompletní služby ON page i OFF page SEO, které zajistí, aby byl web validní pro vyhledávače a získal kvalitní odkazový profil. Samozřejmostí je nezávazná SEO nabídka zdarma, se kterou zjistíte, v jakém stavu je váš web a co by se na něm dalo zlepšit.

Služby ON Page

Zpracování meta informací - 300,- Kč/1 NS
Meta informace jsou nezbytné, aby se web správně zobrazoval ve výsledcích vyhledávání, velké množství webů je nemá nebo je má vyplněné špatně. Zajistím jejich zpracování a v případě potřeby i doplnění na web.


SEO text na web - 250,- Kč/1 NS
Textový obsah je na webu důležitý, zajistí lepší indexování stránky a podporu ve vyhledávání na kl. slova.
Vytvořím čtivý text, který bude obsahovat v přiměřeném množství důležité výrazy a zlepší kvalitu Vašich firemních stránek, případně e-shopu.

Novinky/blog - 200,- Kč/1 kus
Pravidelné články a novinky jsou důležité nejen pro magazíny, ale i pro firemní stránky a eshopy. Jejich prostřednictvím dáte návštěvníkům důvod, aby se k Vám vraceli. Pravidelný obsah rovněž zajistí webu častější indexování ze strany vyhledávačů, zvýší se jeho kvalita i prestiž. Při sdílení na soc. sítích získáte další zdroj návštěvníků. Zajistím pravidelné a čtivé články/novinky, které podpoří web z hlediska SEO, zvýší Vám atraktivitu a získají nové návštěvníky.

Služby OFF page


Ceny jsou uvedeny bez DPH (jsem plátce)

Pro pravidelné budování odkazů:

Linkbuilding do diskuzí - 40,- Kč/kus
Zajistím tvorbu komentářových odkazů. Vyhledávače je dobře indexují, jelikož je považují za přirozený druh odkazů. Nedělám spamy, ale snažím se komentovat k tématu. Zde nelze odkazovat z KW, komentuji na diskuzních fórech, blozích, magazínech a sociálních sítích. Nevhodná témata nerealizuji. Vše je na domluvě.

PR články na magazínech
- 150,- Kč/kus
Propagační články na magazínech jsou účinným způsobem, jak zlepšit povědomí o značce/webu a zároveň účinně podpořit web na důležitá klíčová slova. Zajistím PR články na tématických magazínech s trvalým umístěním. PR články můžete dodat hotové, případně za příplatek 150 Kč mohu zajistit také sepsání.

Mikroweby - 400,- Kč/kus
Mikrostránky rozšíří působnost webu a jsou zároveň zdrojem zpětných odkazů. Vytvořím atraktivní mikroweby, které obsahují dostatek textového obsahu, 4 kategorie a moderní vzhled. Návštěvníci z nich budou odkazováni přímo na Váš hlavní web. Mikroweby tvořím na free doménách, tzn. nikdy nemusíte platit za doménu ani za hosting. V případě zájmu mohu zajistit i mikroweb na vlastní doméně.

Jednorázové odkazy


Záložkování - 200,- Kč
Máte nový web nebo web, který prošel redesignem/rekonstrukcí? Nechte mu udělat záložkování. Web vložím do 10 CZ/SK záložkovacích webů, které se postarají o rychlou indexaci obsahu. Tato služba je jednorázová.

Registrace do firemních katalogů - 400,- Kč
Zápis v cca 10 nejdůležitějších firemních katalozích v ČR je důležitý, zvyšuje důvěryhodnost a pro Vaše cílové klienty budete snadněji dohledatelní. Pokud tuto práci zvládnete sami, pošlu Vám jejich seznam zdarma, pokud chcete mít jistotu, že vše bude správně vyplněné, registraci do nejdůležitějších katalogů zajistím osobně.

Ceny jsou uvedeny bez DPH (jsem plátce)


Jak objednat?
Objednávat můžete zde na Webtrhu v SZ, dále na mailu info@kvalitneseo.cz či na Skypu
(Skype: mmarikam)

Sleva
Pokud budete mít zájem o pravidelnou spolupráci, je možná individuální domluva na cenách popř. sleva na služby.

Ukázky práce/reference
Na vyžádání zašlu ukázky jakýchkoliv služeb, které provádím.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".