logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej magazínu + skupina TikTok

amongus.cz
hourglass
Skončil
11.12.2019 v 13:20
biders
Vyhrál a*****p
Prodejce
A
Prodám magazín Amongus

CMS​: Wordpress 
Hosting a doména:​ ​Onebit​, balíček HOME, zaplaceno do 27.03.2020 
E-mail​: vlastní e-mail na hostingu (​redakce@amongus.cz​) 
Sociální sítě: ​Facebook stránka (cca 80 likes) + Facebook skupina pro TikTok (týdně cca  +8 nových členů). Tiktokaři budou nosnou komunitou, čekají až se skupina "rozjede" ;). Instagram byl, ale zrušila jsem. 
Důvod prodeje: nemám na to absolutně čas a dlouho jsem přemýšlela, jestli se toho zbavovat. Ale web potřebuje péči a pravidelný obsah, to ale nemůžu už pár měsíců nabídnout, mám plno práce a situace se v budoucnu asi ani nezmění. Bude proto lepší web poslat dál...

Celkem článků:​ 45 
Publikováno​: 44 
Koncepty​: 1 
Další obsah​: Ebook 37 stran + grafické zpracování + napojení na Mailchimp + databáze pár emailů

Dodám včetně kontaktů na paní, co mi psaly, překládaly články s info, jak pracují - máme redakční plán. Jsou levné. Články jsou dlouhé s hodnotným obsahem. Minimálně 2 NS, standard je 3 až 7 NS textu  na jednom článku. 

Design na míru, neokoukaný, unikátní. Potřebuje ale pravidelnou péči. Design si můžete ohýbat, jak je libo.

Analytika

Web nijak nepropaguji. Přesto návštěvnost má stoupající tendenci.     Za posledních 28 dní bylo 1,5tis návštěv. Za 2 měsíce 3,3tis návštěv.  Skoro 80 % návštěv je ​ORGANICKÉ ​(z vyhledávačů). Web registrován 03/19, články od 06/19 do 09/19, tudíž pouze 3 měsíce aktivně na živu. Při kontinuální práci výsledky budou úžasné.


Další metriky:  
Domain Authority: 6
Page Authority: 9
Trust Flow: 5
Trust Metric: 5
Citation Flow: 11

Doména je mladá stejně jako obsah. Přesto za 3 měsíce fungování ani další metriky nejsou špatné ;).

Výdělky:

Mám nasazené nějaké affil odkazy, ale nezaměřovala jsem se na to. Pár stovek to hodilo.

Jaké jsem měla náklady: cca 24 tis.

Jaké jsem měla plány

Knowledge base pro insta, Tiktok. Jako jediný magazín nabízí tolik informací o Tiktoku + rozrůstající se komunita na FB - chtějí se dovědět jak na Tiktoku vydělat - boom jako u insta před léty. Spolupráce s marketéry za provize, affil na kurzy, publikování PR článků. Možností je neskutečně mnoho a více plánů vám ráda napíšu do sz ;).

Co získáte:


Web jak vidíte a jak běží s obsahem i ebookem, napojením apod. + samozřejmě doména + hosting zaplacený do 03/20 + e-mail + FB stránku všeobecnou o magazínu + FB skupinu o TikToku (cca +8 členů týdně) + kontakt na copy + info na redakční plán.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".