Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 27 z 27

Dorazila vám již výplata z skliku za minulý měsíc?

 1. Dobrý den, chci se zeptat dorazila vám již výplata z skliku za minulý měsíc? Děkuji za odpověď

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zatim ne

 4. Ne. A nevím proč plašíte viz
  Datum splatnosti: 09.12.2019

  Obvykle chodí 21-25. den, teď přijde později, no :-)

 5. Peníze mi chodí v rozmezí 20. - 27. dne v měsíci. Zatím nedorazily.

 6. Stejně se na tom nic vydělat nedá v roce 2020 si to může myslet jen hňup ještě před pár lety (2010-2015) to šlo celkem v pohodě si vydělat pár tisíc alespoň, ale teď už je to umění..

 7. :)

 8. Citace Původně odeslal Mafam717 Zobrazit příspěvek
  Stejně se na tom nic vydělat nedá v roce 2020 si to může myslet jen hňup ještě před pár lety (2010-2015) to šlo celkem v pohodě si vydělat pár tisíc alespoň, ale teď už je to umění..
  Tak úplně pravda to není. Poslední dva měsíce mám dost nespokojených zákazníků, co mají nárůst prokliků a žádné nákupy. Jeden mi přeposlal screeny které mě doslova šokovaly. Poslala jsem to skliku, ale toho to moc nezajímá. Ty weby jedou s sklik kódem dál. Zatím máme seznam těchto podvodných webů: dameboty.cz, bestmag.cz, magazin.cz, dobrazena.cz, naturalmag.cz, hrejpark.cz, electroking.cz Prokliky nakupují na webu reklamni-auditor.cz. Takže jestli máte prokliky z těchto webů, zablokujte si je a kontaktujte sklik kvůli vrácení peněz. Aktuálně budeme požadovat vrácení částky 17 500 Kč.

  Název: stažený soubor (2).png
Zobrazení: 482
Velikost: 359,7 KB

 9. To vypadá na docela propracovanej podovod.

 10. ...za sebe hlásím, že mi taky nedorazila. Nejsem tam ani registrovanej, je to problém?

 11. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  ...za sebe hlásím, že mi taky nedorazila. Nejsem tam ani registrovanej, je to problém?
  Problém bude u nízké hodnoty Vašeho IQ.

 12. Dorazily někomu už peníze? Dneska byla splatnost, peníze nikde a na podpoře nevědí, že nemají tyto informace, kdy se bude vyplácet.

 13. Tak už má dušička pokoj? :)

 14. Citace Původně odeslal Novotná-J. Zobrazit příspěvek
  Dorazily někomu už peníze? Dneska byla splatnost, peníze nikde a na podpoře nevědí, že nemají tyto informace, kdy se bude vyplácet.
  Mně ne - ale uprimne jsem zapomnel, ze jsem si to vyjimecne nechal vyplatit na ucet v Seznamu..
  U Skliku jsem vice jak rok a nikdy se mi nestalo, ze by byla faktura po splatnosti - neni chyba na Vasi strane, resp. mate doklad? ...nevychazite jen z informaci tady?

 15. Seznam vždy posílal pravidelně poslední týden v měsíci. Najednou to nechal až na poslední den 9.12. Já se obávala hlavně proto, že s sklikem nyní vedu "válku" ohledně vrácení peněz od zákazníků, kdy sám klient rozklíčoval kdo a jak podváděl a nabádal ke klikům. Seznamu jsem poslala screeny, ten ty domény zablokoval. Po týdnu byl klientův účet u reklamni-auditor zablokovaný, a všechny domény které naváděli ke kliknutí jsou u skliku zase funkční. Psala jsem o tom výše i se screeny. Odpověď od seznamu byla že mám příště poslat video, kde bude datum a čas, že majitelé těch webů jim odepsali že o ničem neví..... Takže můžete klikat na vlastní bannery, nakupovat prokliky a poté jen napsat že o ničem nevíte, že se nic takového nedělo a jedete dál. Humus

 16. Paní Novotná není jediná, peníze jsem dostal dnes (po splatnosti faktury). Před koncem splatností jsem jim psal a v pátek psali, že provádějí technologické změny a peníze mi pošlou později v jejich výplatní dny (což je pondělí a středa). Zároveň paní slibovala, že v budoucnu by měli platby chodit opět jako dříve do konce měsíce.

  Myslím si, že seznam opravdu nemá zapotřebí někoho okrádat a šlo opravdu jen o problémy s jejich systémem který upravují. Jen mi přijde trošku nešťastné, že o tom nikde nepíšou, aby to lidé hned věděli a nemuseli si lámat hlavu co je špatně.

 17. Tak v lednu situace stejná u vás? Zítra je poslední den splatnosti, peníze nikde.

 18. Já už je dostal před Vánoci. Podle nařízení EU musí Seznam monitorovat diskuze a tomu kdo na fórech brečí, je povinen pozdržet výplatu až do data splatnosti. Ti co si nestěžují dostávají peníze před datem splatnosti, jako odměnu. Kdo nefňuká 3 měsíce po sobě dostává peníze dokonce ještě dříve, než si je vydělá. Rozhodoval o tom Evropský parlament.

 19. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Tak v lednu situace stejná u vás? Zítra je poslední den splatnosti, peníze nikde.
  tak to řeš až po splatnosti zasláním penále. Den před splatností je poněkud paranoidní.

 20. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Já už je dostal před Vánoci. Podle nařízení EU musí Seznam monitorovat diskuze a tomu kdo na fórech brečí, je povinen pozdržet výplatu až do data splatnosti. Ti co si nestěžují dostávají peníze před datem splatnosti, jako odměnu. Kdo nefňuká 3 měsíce po sobě dostává peníze dokonce ještě dříve, než si je vydělá. Rozhodoval o tom Evropský parlament.
  Ta první věta je taky výmysl?

  Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  tak to řeš až po splatnosti zasláním penále. Den před splatností je poněkud paranoidní.
  Zajímala mě situaci u ostatních. Poslední 2 roky to vždy chodilo 21-28. den v měsíci.

 21. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Ta první věta je taky výmysl?
  Ta je pravda, dorazily mi 10.12.2019.

 22. Vzhledem k současné nebývalé aktivitě obchodních zástupců to vypadá, že bud začali konečně pořádně pracovat a nebo honí peníze, což je jeden ze smyslů opoždování plateb, ale jestli je to před splatností nevím proč to řešíš a že to někdy chodilo dříve, tak to ted může mít milion důvodů, třeba vzali levnější účetní a ta není tak rychlá:)

 23. Také platba stále nic, navíc dnes proběhlo "schválení" provizí za minulý měsíc. Částka sice byla stržena, ale v přehledu mi svítí že provize za minulý měsíc byla 0 Kč. (Měla by být cca 12 000 Kč). Psala jsem na podporu, prý jim vše funguje tak jak má. Na dotaz co se tedy dělo s tou částkou, proč není v administraci k fakturaci, nebo tam není nějaká opravná faktura, nebo jestli mi napíšou co s těmi penězi, odpověděli mi že všechny jejich služby fungují správně...... Mám to tak jen já, nebo ještě někdo jiný? Je to systémová chyba, nebo mě u skliku nemají rádi kvůli tomu že stále upozorňuji na weby které podvádí...??!!

  Za poslední 3 měsíce je to totální katastrofa. Sklik jde od desíti k pěti.

 24. Služby nefungují správně jelikož už po třetí mi zobrazují zprávu, že kampaně byly zastaveny, že došel kredit, ale kredit tam vždy mám okolo 300 Kč. Poprvé to označili za chybu a zpráva zmizela, ted už neodpověděli vůbec. Takže nedovedu si představit jak sama vznikne chyba, že zpráva co chodila při stavu kreditu 0 Kč najednou chodí při kladném zůstatku.

 25. Mně dorazilo den po splatnosti.

 26. Tatínek jim vyhlásí válku!

 27. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Tatínek jim vyhlásí válku!
  Vyhlasime jim valku my spolecne!

 28. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  Vyhlasime jim valku my spolecne!
  Nenecháme se šidit!

Hostujeme u Server powered by TELE3