logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Sdílení reklamy pro 200 000 sportovních fanoušků na Facebooku a Instagramu

hourglass
Skončil
26.12.2019 v 10:36
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
19.12.
Již devátým rokem úspěšně vytváříme obsah na Facebook stránce se 175 000 fanoušky pod názvem “Sportovní Hlášky”. Předmětem prodeje je inzerce sportovního obsahu, ať už se jedná o internetový magazín, nabídku zájezdů na sportovní utkání, eshop se sportovními doplňky, potraviny pro sportovce nebo jinou sportovní organizaci, která potřebuje podpořit své marketingové aktivity a dostat se do povědomí veřejnosti.

Fanoušci stránky jsou v aktuální době složeni 99,4% fanoušků starších 18let a jedná se tak o velice perspektivní cílovou skupinu uživatelů se zájmem o sport - výrazně levnější alternativa sponzorované reklamy spojená s důvěryhodnou značkou, která si za 9 let na sociálních sítích vybudovala skvělé jméno.
Stránka dlouhodobě dosahuje velice nadstandardních dosahů a tak i vaše příspěvky na stránce skutečně vyniknou.V poměru na příspěvek patří S~H mezi vůbec nejúspěšnější stránky na Facebooku a ve sportovním sektoru je na úplném vrcholu.Nabízíme reklamy pro partnery, kterým bude poskytnut prostor pro sdílení vlastních reklamních příspěvků, ale zároveň i tvorbu kreativních sportovních příspěvků, které mohou být přidány právě na vaše sociální sítě a následně sdíleny na Sportovních Hláškách. Reklama má dlouhodobě velký potenciál ve zvyšování brand awareness. Velice rád bych tak spojil Sportovní Hlášky s dalším sportovně zaměřeným projektem, kde spolupráce bude dlouhodobě prospěšná pro obě strany. V následujících kvartálech se chystají zajímavé akce, jako je Olympiáda v Tokiu, Mistrovství Evropy ve fotbale, MS v hokeji dospělých i (juniorů v ČR) a zároveň běží fotbalové ligy po celé Evropě společně s Ligou mistrů.

Pokud nemáte zkušenosti s tvorbou kreativního obsahu, můžeme se domluvit na rozšířené spolupráci. V případě zájmu o spolupráci či více informací a statistik stránky mne kontaktujte prosím do zprávy nebo na email SportovniHlasky@gmail.com a společně vymyslíme nejefektivnější formu reklamy přímo určenou pro váš projekt. V případě zájmu se mohu postarat o kompletní grafickou tvorbu reklamy a příspěvků.
Vlastníme stránku i na Instagramu, kde je možné sdílet Vaše příspěvky pro více než 20 000 českých sportovních fanoušků.

Faktura je samozřejmostí.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".