logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej inzerce

Zpětné odkazy - luxusní pánský magazín; 7000UIP/měsíc

hourglass
Skončil
25.12.2019 v 19:15
Prodejce
A+
Po
Hledáte pro svou jedinečnou značku, produkt nebo službu nové klienty a sháníte po autoritativních webech místo pro umístění odkazu? Máte-li co nabídnout cílové skupině tvořené především muži ze střední a vyšší vrstvy, pak jsme tu pro Vás.

Kdo jsme?
Jednoduše bychom se charakterizovali jako mladý internetový magazín s jednoduchým posláním. Pomáháme mužům, aby sami v sobě našli kus gentlemana a ten pak rozvíjíme - proto Moderní gentlemani. Nejsme ale rozhodně jen časopis o slušném vychování (bontonu). Dopodrobna se věnujeme i tématu osobního rozvoje a často zabrousíme i do vod businessu. Svým čtenářům podsouváme typy pro vylepšení vizáže a nabízíme také kategotii relax, která, jak název napovídá, pomáhá po všech předchozích činnostech odpočinout.
Jaká je cena a aktuální údaje magazínu?
Aktuální ceník inzerce společně s údaji o návštěvnosti a bližším přiblížení publika magazínu naleznete zde. Ke stažení je soubor ceníku k dispozici také v příloze.

Kontakt
Zaujala Vás nabídka nebo máte jakékoliv dotazy? Ozvěte se na email: inzerce@moderni-gentlemani.cz

Přiložené soubory
Ceník inzerce.pdf
(196,5 KB, 52 zobrazení)
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".