Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Kde sehnat foto

 1. Dobrý den,
  kde sehnat podobné fotky jako tady Děkuji za radu. Nevím zda nejsou třeba stáhnuté z nějakého webu jako třeba gsmarena.com atd.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Když si stáhneš nějaký obrázek a hodíš ho do google, tak zjistíš kde všude jsou. Jsou to prostě dostupný obrázky. Najít jeho autora asi nebude úplně easy. Navíc to je hodin a hodin práce.... to jenom dát dohromady.

 4. Citace Původně odeslal pawlisko Zobrazit příspěvek
  Když si stáhneš nějaký obrázek a hodíš ho do google, tak zjistíš kde všude jsou. Jsou to prostě dostupný obrázky. Najít jeho autora asi nebude úplně easy. Navíc to je hodin a hodin práce.... to jenom dát dohromady.
  Dik za radu.Jedna se mi o to,ať mi pak někdo nepíše,že používám cizí obrázky s autorskými právy atd.Ale myslím,že se jedná o dostupné obrazku.

 5. No.... ze je neco dostupne neznamena ze je zdarma. Ale u tech fotek telefonu.... to asi nikdo resit nebude.

 6. Citace Původně odeslal pawlisko Zobrazit příspěvek
  No.... ze je neco dostupne neznamena ze je zdarma. Ale u tech fotek telefonu.... to asi nikdo resit nebude.
  Tak jsem to nemyslel:-)) Ale když se člověk podívá tak x stovek eshopu takové fotky má a používá.

 7. Pak by bylo lepší si ujasnit, na co se vlastně psáš, a pak to napsat najednou, abychom se zmateně nedostávali k tomu, co vlastně chceš. Takže jak jsi to myslel? Pokud mám odpovídat na původní dotaz, tak vidím fotky produktů, které e-shop má od dodavatele, to je normální proces. Jestli ti jde jen o pár obrázků mobilních telefonů, tak bych to opravdu neřešil, leda že bys náhodou sebral obrázek nějakému webu, co si je fotí sám, ale pokud se budeš držet tohohle ořezaného formátu fotek, tak tě nemá kdo otravovat, protože to opravdu nejsou fotky focené jednotlivci.

 8. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Pak by bylo lepší si ujasnit, na co se vlastně psáš, a pak to napsat jasně, abychom se zmateně nedostávali k tomu, co vlastně chceš. Takže jak jsi to myslel?
  Zda můžu takové fotky použít,aniž bych porušil nějaké autorské práva atd...Jde mi o to,abych podobné fotky mohl přidat k jednotlivým produktům.

 9. A dodavatel ti fotky neposkytuje? Pokud jsi na tom opravdu tak špatně, tak můžu jen říct, najdi fotku, která se 100x opakuje na různých jiných e-shopech, ostatně jak sám píšeš, pak máš jistotu, že jde o fotky z oficiální distribuce a ne něco, co si nafotili přímo na tom e-shopu.

 10. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  A dodavatel ti fotky neposkytuje? Pokud jsi na tom opravdu tak špatně, tak můžu jen říct, najdi fotku, která se 100x opakuje na různých jiných e-shopech, ostatně jak sám píšeš, pak máš jistotu, že jde o fotky z oficiální distribuce a ne něco, co si nafotili přímo na tom e-shopu.
  Dodavatel fotky neposkytuje,mě se jedná o fotky jednotlivých zařízení.Ale děkuji za tvoji radu napíšu všem dopis a požádám je o fotky.

 11. Přiznám se, že mě to překvapilo, protože jsem se nikdy nesetkal s e-shopem, který by od dodavatele neměl obrázky zboží, které prodává. A dodavatelem v tomto případě myslím výrobce, ne "Vendův jarmark, všechno za 50 Kč". Ale chápu, že třeba u zboží z druhé ruky apod. to nemusí být možné, hned mě to nenapadlo.

 12. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Přiznám se, že mě to překvapilo, protože jsem se nikdy nesetkal s e-shopem, který by od dodavatele neměl obrázky zboží, které prodává. A dodavatelem v tomto případě myslím výrobce, ne "Vendův jarmark, všechno za 50 Kč". Ale chápu, že třeba u zboží z druhé ruky apod. to nemusí být možné, hned mě to nenapadlo.
  Dodavatel samozřejmě poskytuje obrázky zboží.Mě je jedná o obrázky,které jsou nad rámec poskytuje dodavatel.Třeba kategorie Apple a já si tam chci dát jejich logo,mobil iPhone 11 a dát si tam jeho obrázek.

 13. Ok, pokud to je čistě do kategorií, tak chápu, to je jiná - shodou okolností jsem včera sháněl hezké obrázky pro kategorie k vlastnímu e-shopu, takže to znám moc dobře :)

 14. Tak hledám, přemýšlím kde podobné obrázky sehnat...

Hostujeme u Server powered by TELE3