Kódování layoutu ticketovacího systému
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Převod a automatizace XML feedů dodavatele, automatizované srovnání cen konkurence

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 19.12.2019 v 12:10  
Počet sledujících: 0
 1. Dobrý den,

  - Pomohu s převodem a automatizací XML feedů Vašeho dodavatele do XML, kterému rozumí Heureka nebo platformy typu Shoptet či Upgates. Překlad kategorií, nastavení vlastních přepočtů cen a dalších pravidel samozřejmostí ! Prohlédněte ukázku administrace na přiložených obrázcích.

  - Pokud budete chtít služba může být zároveň rozšířena o možnost srovnání cen s konkurencí a promítnutí těchto cen do XML feedu. Stačí jednorázově zadat produkt konkurence a služba vám ceny denně sama načítá a hlídá a vkládá do feedu. Nikdy navíc nepodteče natavenou minimální cenu!
  Už nemusíte opisovat ceny do Excelu, tento systém pracuje bez chyb a nervů !! Užitečný marketingový nástroj ať jste vždy napřed před konkurencí.

  Prohlédněte si naše animovaná videa, která napoví více :
  1. Převod XML feedů
  Srovnej-ceny.cz - převodní mosty XML feedů - YouTube
  2. Srovnání cen
  Srovnej-ceny.cz - 2.část - srovnání cen - YouTube

  Převody XML - Již od 500 Kč / feed / měsíc (převod 3x za den).
  Srovnání cen - Již od 2Kč / položka / měsíc (načtení 1x za den).

  Informace na :
  info@srovnej-ceny.cz
  Web : https://www.srovnej-ceny.cz
  Facebook : https://www.facebook.com/srovnejcenycz
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: automat_ukazka_srovnani_cen_konkurence.png Zobrazení: 19 Velikost: 95,7 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: automat_ukazka_kategorie.png Zobrazení: 13 Velikost: 113,2 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: automat_ukazka_detail.png Zobrazení: 11 Velikost: 119,1 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: automat_ukazka_hlavni_strana.png Zobrazení: 12 Velikost: 93,2 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3