logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám funkční e-shop + skladové zásoby + obalový materiál

houseofstyle.cz
hourglass
Skončil
17.12.2019 v 11:38
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
10.7.
Dobrý den,

rád bych zde nabídnul k prodeji hotový funkční e-shop www.houseofstyle.cz vč. veškerých skladových zásob, sociálních sítí, nafocených fotografií atd..
E-shop jsem se rozhodl založit cca před měsícem a půl "z nudy". Můj hlavní business je produkční agentura a toto jsem chtěl mít spíše jako vedlejší příjem, ale zjistil jsem, že na to nemám absolutně čas a ani kapacitu na to vymýšlet nějaké kampaně, starat se o sociální sítě atd..

E-shop běží na platformě WooCommerce. Šablona je zakoupená. Na e-shopu je aktivní a automatizované odesílání přes Zásilkovnu, která obsahuje Českou poštu a DPD - lze nastavit i odesílání na Slovensko a do dalších zemí.
Účetnictví se vede přes API v iDokladu pro co nejlepší přehled a přístup účetní a především legislativní správnost.
Platební bránu jsem nezřídil, jelikož jsem se k tomu už nedostal. Mohu po domluvě doinstalovat GoPay modul.

E-shop je velmi jednoduché spravovat, vše tam je hotové a funkční, objednávky již proběhly bez nejmenšího problému. E-shop lze rozšířit obrovským množstvím doplňků jak těmi zdarma, tak i placenými.

Veškeré obchodní podmínky atd jsou hotové, jen stačí přepsat majitele / provozovatele.

Na e-shopu je cca 50 druhů produktů, celkově sklad činí nějakých 226 kusů jednotlivých produktů. Tento e-shop je skvělý základ na budování většího obchodu + máte do začátku produkty k prodeji. Produkty jsou to módní, stylové a obchod je názvem neutrální, takže na něj vložit prakticky cokoliv od oblečení, doplňky, obuv, elektroniku a vše co vás napadá, co je hezké a stylové.

Nechal jsem nafotit některé produkty v lifestylovém stylu a mám i videa. Sociální sítě jsou založené, konkrétně FB a Instagram. Samozřejmě tam není moc fanoušků, jelikož jak jsem říkal, nemám na to absolutně čas.

V případě nějakého bližšího zájmu mohu poskytnout podrobnější informace.