Kódování layoutu ticketovacího systému
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 48

Kritika webu - jak vydělávat přes PC

 1. Prosím o kritiku webu https://venfit.cz/

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Raději to smaž (buď web nebo tenhle tvůj příspěvek) než se někdo vyjádří

 4. tak rozjet web na WP už umíš, no

 5. První způsob jak vydělat na internetu snadno:

  1. Sežeň WordPress šablonu zdarma
  2. Vymysli kurz
  3. Udělěj si reklamu na foru

 6. Od té doby, co jsem před 7 lety přečetl knihu “Bohatý táta, chudý táta”, jsem posedlý vyděláváním peněz./// :)))))))))))))) LOLek

 7. Citace Původně odeslal Crypco Zobrazit příspěvek
  Prosím o kritiku webu https://venfit.cz/
  Nevěřím že je v dnešní době ještě někdo tak blbej :-)

 8. Citace Původně odeslal MarvinDela Zobrazit příspěvek
  Od té doby, co jsem před 7 lety přečetl knihu “Bohatý táta, chudý táta”, jsem posedlý vyděláváním peněz./// :)))))))))))))) LOLek
  neeee, té záložky "kdo jsem" jsem si nevšiml ... a pak další hlod:

  "nakonec se to povedlo" ... A moje projekty, moje zkušenosti a know-how předám prvním 20lidem naprosto zdarma.

  Bože, proč? A pak ještě název položky v menu "5 KONKRÉTNÍCH ZPŮSOBŮ A NÁVODŮ JAK SI PŘIVYDĚLAT ONLINE BEZ ZBYTEČNÝCH INVESTIC"

  "vytvořím vám ZDARMA webové stránky pro váš vlastní projekt" PROČ? Proč zadarmo? Proč to nedáš jako TIP k článku "stáhni WordPress, stáhni tuhle šablonu a funguj" ... 6 slov, 2 odkazy a má to stejnou hodnotu ...

  PS: Za 7 let si stihl co přesně?  Fakt Lukáši, kašli na to. Tudy cesta opravdu nevede.

 9. "Oheň pod mým zadkem začal být tak velký…"

  xddd

 10. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  "Oheň pod mým zadkem začal být tak velký…"

  xddd
  To může chillidoctor použít do reklamy.

  ---------- Příspěvek doplněn 16.11.2019 v 21:52 ----------

  Zarolujte níž a mrkněte na ty reference, to je moc už :) vydělal jsem, takže ok, děkuji za krásný web atd :)

 11. Tam je tolik věcí, kterých jsem si nevšiml protože už jsem nechtěl jít dál :D

 12. Citace Původně odeslal Doctore97 Zobrazit příspěvek
  Tam je tolik věcí, kterých jsem si nevšiml protože už jsem nechtěl jít dál :D
  Hlavně asi brzo při procházení toho webu klikneš omylem na reklamu , to bude asi nakonec jediný způsob jak ten borec vydělá:)

 13. Pane Lukáši Kašparovský, fakt, že neuvedete ani své jméno nebo IČO mluví za vše :-)

 14. Proč nové téma? Sračkoweby tu měly vlastní

  ---------- Příspěvek doplněn 16.11.2019 v 22:59 ----------

  " Čísla mluví za vše " :D

 15. Citace Původně odeslal RenataD Zobrazit příspěvek
  Pane Lukáši Kašparovský, fakt, že neuvedete ani své jméno nebo IČO mluví za vše :-)
  Děkuji, jméno jsem uvedl. IČO zatím není potřeba, protože je vše ZDARMA :) Doporučuji všem vyzkoušet kurz a poté ho zde ohodnotit a napsat názor.
  Naposledy upravil Crypco : 17.11.2019 v 04:11

 16. Nechte ho, on vytvoril STROJ NA PENIZE od Pavla Rihu ;) asi se inspiroval tema motivačními expertama.
  No ale abych iba nehanil tak autorovy doporucuji se naucit delat vlastni wordpress sablony anebo pro prestashop a ma praci hned a ne vymejslet jak nekoho odr*at z kuze jak kralika v nedelu na pekac

 17. Citace Původně odeslal worms Zobrazit příspěvek
  Nechte ho, on vytvoril STROJ NA PENIZE od Pavla Rihu ;) asi se inspiroval tema motivačními expertama.
  No ale abych iba nehanil tak autorovy doporucuji se naucit delat vlastni wordpress sablony anebo pro prestashop a ma praci hned a ne vymejslet jak nekoho odr*at z kuze jak kralika v nedelu na pekac
  Záměr určitě není jak nekoho odr*at z kuze jak kralika, vše je zdarma a cena 499,- by byla myslím symbolická i za obyčejný web na wp šabloně.
  Naposledy upravil Crypco : 17.11.2019 v 04:13

 18. Od té doby, co jsem před 7 lety přečetl knihu “Bohatý táta, chudý táta”
  Tu knihu jsem dříve četl, když kolem ní byl hype a popravdě větší bullshit jsem nečetl. Obecně mám k těmto motivačním/finančně edukačním titulům odpor. Věř mi, že díky tomu budeš hodně lidem pro smích a nebudeš brán vážně, takže bych to smazal.

  Lukáš Kašparovský, IČO: 87794390, 16. 11. 2019 - ARES | Peníze.cz

  Jestli to jsi ty, tak asi nebudeš moc legit člověk, když máš tolik mínusů :D

 19. Nekvalitní web zdarma ze sebe úplně vyzařuje to bohatství OP. Pokud podstata kurzu nebude „Jak oyebat zákazníka fejkovýma kurzama ke zbohatnutí", tak budu zklamanej.

 20. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Tu knihu jsem dříve četl, když kolem ní byl hype a popravdě větší bullshit jsem nečetl. Obecně mám k těmto motivačním/finančně edukačním titulům odpor. Věř mi, že díky tomu budeš hodně lidem pro smích a nebudeš brán vážně, takže bych to smazal.

  Lukáš Kašparovský, IČO: 87794390, 16. 11. 2019 - ARES | Peníze.cz

  Jestli to jsi ty, tak asi nebudeš moc legit člověk, když máš tolik mínusů :D
  Děkuji, tohle ovšem nejsem já.

  ---------- Příspěvek doplněn 16.11.2019 v 23:39 ----------

  Citace Původně odeslal Haxedus Zobrazit příspěvek
  Nekvalitní web zdarma ze sebe úplně vyzařuje to bohatství OP. Pokud podstata kurzu nebude „Jak oyebat zákazníka fejkovýma kurzama ke zbohatnutí", tak budu zklamanej.
  Nejspíš jste špatně vyplnil jméno, zatím žádného Pavla v kurzu nemám. Můžete definovat konkrétně co se vám na webu nelíbí? Děkuji.

 21. Citace Původně odeslal Crypco Zobrazit příspěvek
  Nejspíš jste špatně vyplnil jméno, zatím žádného Pavla v kurzu nemám. Můžete definovat konkrétně co se vám na webu nelíbí? Děkuji.
  Určitě můžu. Kam mám poslat fakturu? :)

 22. [QUOTE=Crypco;1554019]Děkuji, tohle ovšem nejsem já.[COLOR="Silver"]

  Tak to je asi náhoda, že doména venfit.cz je registrována na adresu 17km vzdálenou od https://rejstrik.penize.cz/ares/8779...as-kasparovsky mimo civilizaci na stejné, neobvyklé jméno. Omlouvám se z nařčení.

 23. Je to zvláštní no, na Biskupství 138 nic relevantního není (?)
  A v rejstříku je dohledatelné jen toto https://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cache...ba6&HISTORIE=1
  To samozřejmě neznamená, že nejde dohledat firmu, přes kterou to je. Jen je to zvláštní .)

 24. Nehledejte problémy tam kde nejsou, vše je zdarma, přihlašte se, vyzkoušejte a poté diskutujte. Děláte zde předčasné závěry.

 25. Některé věci zdarma jsou nejenže neprodejné, ale dokonce člověka něco stojí - čas. Já se občas do něčeho přihlásím, ale většinou to jsou nějaké autority v oboru, o kterých jsem něco slyšel, nebo nejsou, ale vidím přímo na webu/bloku neprůstřelné reference, téma mě zajímá. Ale ten web je fakt dost zbastlený ... navíc jen na to kouknu, mám pocit jako bla, bla, bla, dočtu stránku a vůbec nevím o co jde. Jasně, chytáte masu, co nehledá žádné užitečné informace, co se nechce nic naučit, ale jen hledá, jak nejrychleji a bez práce vydělat peníze. Pak nechápu, proč zakládáte vlákno zrovna tady, zde prostě vaše cílovka není :-(

 26. Citace Původně odeslal Crypco Zobrazit příspěvek
  Děkuji, jméno jsem uvedl. IČO zatím není potřeba, protože je vše ZDARMA :) Doporučuji všem vyzkoušet kurz a poté ho zde ohodnotit a napsat názor.
  to se ale pleteš, na stránkách máš reklamu, to již lze klasifikovat jako soustavnou výdělečnou činnost, na kterou alespoň živnost mít musíš.

  Stejně tak existuje spousta komerčních (a ziskových) firem, které poskytují něco zdarma. To vůbec neimplikuje, že to není podnikání a nepotřebuješ k tomu licenci.

 27. On sdílel tento web i na Fb ve skupině Duchovní seznamka pro každého

 28. On to byl web o cvičení - "Cvičení venku s vlastní vahou. Najděte inspiraci i pro sebe - VenFit.cz" ... https://web.archive.org/web/20180118...www.venfit.cz/

  "Věnuji se zdravému životnímu stylu. Na našem webu se zaměřujeme na cvičení venku a to především s vlastní vahou těla. Máme pro vás praktické návody jak cvičit, doplněné obrázky a videem. Časem u nás najdete i různé pomůcky pro domácí cvičení. Tělo máme všichni jenom jedno :)
  Odkaz: http://www.venfit.cz/"

  citace z - FB, Podnikatelé a živnostníci - výměna zkušeností


 29. Jak jsem si tak pročítal diskuzi, mé očekávání stoupalo. Když jsem na ten web vlezl, nebyl jsem zklamán. Měl bych pár jedovatých tipů co zlepšit:
  • Pokud neumíš alespoň základně nastavit šablonu, zaplať spolužákovi svačinu a nech ho to upravit, například ty padající vločky a zadek nějaké modelky by měly jít pryč.
  • Náročnost způsobů. Co za způsoby? Zmiňuješ od 18 let, jde o něco jako sexuální pozice?
  • Opíráš se o fakta, ale jediný údaj, kterému věřím, jsou vypité šálky kávy. I tak to nemusí být pravda, můžeš pít čaj.
  • Reference "jsem spokojená" je dost neurčitá. Když jsem před lety vytvářel půjčkové weby, tak i tam byla alespoň minimální snaha o to, aby ty falešné texty působily důvěryhodněji.
  • Oheň pod mým zadkem. Netěšte se, erotické romány zatím netvoří.


 30. Je spíš zarážející, že se najdou lidé, kteří neustále zkouší prodávat tyhle motivační žvásty nebo jsou ''fitness lifestyle'' koučové apod. Popravdě nevím co jim je, ale nemusíš být raketový inženýr, abys dokázal vydedukovat, že tohle prostě nikdo kupovat nebude. Zažil jsem kolem sebe x takových lidí a to je jeden zoufalý ''business model'' za druhým. Začalo to u OXB a přehouplo se to na tohle info šamanství.

  Sakra uvažujte lidi :D nikdy tohle nebude fungovat. Nemáte často adekvátní vzdělání ani léta relevantních zkušeností. Začněte s něčím normálním, vyberte si obor, studujte to a až nasbíráte zkušenosti, tak vymyslete nějaký funkční produkt nebo službu. Naučte se nějaké řemeslo, učte se programovat, řídit projekty nebo i jděte do finanční sféry se zaměstnat na pár let a pak možná budete mít zkušenosti a praxi na vymyšlení nějakého produktu. Však tohle je čistá zoufalost a už ani není vtipný si z toho dělat srandu.

  A není to o negativním přístupu. Ta realita je opravdu taková, že 95% business modelů failuje a je potřeba si zdravě věřit a mít pozitivní přístup k práci. Ovšem tohle s tím nemá nic společného, tohle je čistá demence. Akorát žijete v iluzi a na oko se tváříte, jak velcí jste business kábrové, ale realita je někdo jinde. Na dně.

 31. Opravdu jsem nečekal takový nával, dnes jsem odeslal všem přihlášeným v kurzu způsob č.1. Diskutujte, kritizujte, polemizujte a dedukujte co by mohl být způsob č.2. Náš společný cíl bude udržet tohle vlákno na hlavní stránce Webtrhu.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3