PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Stahování dat z Heuréky

  1. Chtěli bychom monitorovat naše ceny na Heuréce. Bohužel Mergado ani placený i neplacený report od Heuréky nám nevyhovují.

    Po technické stránce v PHP vím jak stáhnout data z URL adresy na Heuréce, jak to ale řešit například u 3000 stránek? Předpokládám, že budu muset projetí 3000 stránek rozložit například na jeden týden (430 stránek denně) a mezi jednotlivými stránkami bude muset být alespoň několika sekundová mezera, aby mě server Heuréky ihned nezablokoval. Mohl by mě někdo nasměrovat jak to v PHP řešit?

    PHP script pojede v XAMPPu na PHP serveru. Napadlo mě použít Windows Scheduler a každou minutu spustit PHP script a parsovat jednu stránku, teoreticky bych tak projel 3000 produktů za dva dny. Neexistuje elegantnější řešení?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. bohuzial narazis. tiez som to skusal ked som si chcel spravit prehlad vyvoja cien v jednej kategorii ale maju tam skratka rate limit a nie je to uplne blbe. takze jedine ak maju nejake interne api, o ktorom neviem, inak asi len manualne 😄

  4. To, co hledáš je asi data scraping ne? Na to existuje např česká firma Apify nebo jednoduchá appka Octoparse - to jsem používal na získání dat z Instagramu a naprosto OK(cca 1000 postů za hodinu).

Hostujeme u Server powered by TELE3