Kódování layoutu ticketovacího systému
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Má ještě v dnešní době nějakou hodnotu registrace do katalogů?

 1. Dobrý den,
  má ještě v dnešní době nějakou hodnotu registrace do katalogů? Ptám se, protože mi pořád chodí skvělé nabídky:-))A ještě dotaz k blogu na eshopu?Psát pouze o sortimentu, novinkách v sortimentu nebo i o nových výrobcích atd?Třeba prodáváte foťáky,tak psát i o nich(recenze,představení výrobků atd ).
  Děkuji a přeji klidné odpoledne.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Katalogy smysl nemají až na Seznam. Co se týče sortimentu - tak i tak. Samozřejmě že když uděláte primárně dobré popisky produktů, tak z jedné práce těžíte mnohokrát napříč všemi kanály, které s takovými produktovými popisky pracují (pokud jim je poskytnete). Budou vám co platné v GAds, Skliku, Heurece, Zboží, dalších rovnávačích a agregátorech, na projektech vašich affiliate či dropshop. partnerů. Ale smysl má i tvorba obsahu jak píšete. Smysl má ale nekonečné množství jiných činností. Skutečnost a omezené množství zdrojů Vás ale stejně postaví před volbu, kam své úsilí a hlavně finance nasměrujete. Já bych asi dal přednost pořádným popiskům a popř. popiskům kategorií, protože to jsou landing pages, které vám budou mnohem lépe konvertovat.

 4. Máte na mysli popisky kategorii a podkategorií(title + description)?

 5. Je rok 2019 a ne 1990 :)

 6. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Je rok 2019 a ne 1990 :)
  Obrazně řečeno... třeba v roce 2009 to smysl mělo. Být nebo nebýt byl rozdíl.

  Dnes jsem názoru, že ten katalog musí přinést zájemce o službu/článek/produkt/cokoli... Takový ty hromadné katalogy jsou už nesmysl. Případně zaměřené. Mám autoškolu v Praze? Tak se zaregistruji do katalogu autoškol v Praze, to mi něco může přinést...

 7. Už v roce 2012 jsem psal, že registrace do katalogů nemá smysl :)

 8. Pamatujete na ty inzeraty na webtrhu kde se nabizela registrace do katalogu 2-3kc/katalog? :) Zlaty casy.

 9. Oborove ano

 10. do specializovanych (oborovych) to zmysel ma.. raz za cas sa mi ozval zakaznik, ktory ma nasiel v nejakom "zaprdenom" katalogu, resp. ma priamo s neho kontaktoval.. takze nejaky zmysel by to mohlo mat - avsak samozrejme zalezi aj na navstevnosti a cene, ideal zadarmo :D

 11. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Už v roce 2012 jsem psal, že registrace do katalogů nemá smysl :)
  no a?

 12. Citace Původně odeslal CorteZz Zobrazit příspěvek
  Pamatujete na ty inzeraty na webtrhu kde se nabizela registrace do katalogu 2-3kc/katalog? :) Zlaty casy.
  Jj, právě tu zavála nostalgie :)

 13. To můžete stejně zavzpomínat na doby, kdy stály téměř všechny prokliky na Skliku 20h, doby kdy jste nastavili za klik 40Kč a stejně si to vzalo 20h, protože tam proběhla férová aukce a ne jako dnes "jiné nastavení systému", dobu kdy jste se dostali na pozice na KW která jste potřebovali a ne jako teď kdy mají přednost produktovky jejichž zobrazování můžete ovlivnit mnohem hůře a Sklik není schopen relevantních výsledků a ještě vám tam strká totálně pičus.... slova, která když nebudete min. jednou týdně vylučovat, tak vám to sníží výkon, zhorší hodnocení kvality a vůbec stáhne kampaň do pekla. Mohu pokračovat a zavzpomínat na dobu, kdy Sklik nepadal ... ale teď to nemá obdoby - za poslední měsíc snad několik desítek různých chyb a pádů ... kdy jindy zdražit min. proklik o 150% než teď, když nám dávají nejméně o 150% "lepší služby" ... ne, nemám z toho radost, ale CO BYLO, TO BYLO :-)

 14. Beraniste -> já obdobně bojuju s google. Merchants center si samo vytváří kampaně s 25-45 Kč / klik. Opičáci pak čtou z logu, že jsem v jedné vteřině udělal 7 kroků od nastavení kampaně až po nastavení maximalizace ceny za klik - jsem superman. Teďka jim nejde lokalizování, takže pneuservis jsem odkroutili 5 dní na celou republiku místo na Děčín a okolí. Na reklamaci bez reakce. A stále dokola..

Hostujeme u Server powered by TELE3