Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 36

Astronomické výhry ve sportce

 1. https://www.novinky.cz/ekonomika/cla...no=1&source=hp

  myslíte, že je to promo nebo nějaká účetní finta kontroverzní společnosti SAZKA, nikdy nikdo totiž výherce opravdových stovek milionu neviděl. Jak to vidíte vy? Moje babička chce pořád sázet a nechci aby naletěla.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Alexdzj poptává: Překlad Bible - soubor.db3
  Tomond poptává: Koupím web - téma Chovatelství
  Patrik Hron poptává: Hledá se Programátor
 3. Už tě vidím, jak se jako výherce podobné výhry s tím budeš někde chlubit. Žádná účetní finta není, částky jsou dány Herním řádem a dlouho nikdo Jackpot nevyhrál.

 4. Líbí se mi, jak se vždycky objeví spekulace o tom, že je to fejk. Proč by to měl být proboha fejk? Loterie je továrna na peníze i bez toho, není jedinej důvod, proč by měli riskovat tím, že budou výhry fejkovat.
  Kromě toho, jedna z větších výher se už propírala i před soudem, tedy je to evidentně real - https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kr...2227_krimi_cen

  Moje babička chce pořád sázet a nechci aby naletěla.
  Tvoje babička pravděpodobně nikdy nevyhraje, ať už by to podvod byl, nebo nebyl. Je to totiž čistá matematika a šance na pořádnou výhru je prakticky vyloučena (1 : 69 919 080 podle Wiki). Těch lidí, co to vyhráli, tady chodí předpokládám asi tolik, že je spočítáš na prstech jedné ruky. Což je i odpověď na otázku, proč je nikdy nikdo neviděl. Protože je větší šance, že v Bruntále potkáš na ulici hollywoodskou hvězdu, než kdekoliv v ČR výherce stamilionů z loterie.

 5. Tvoje babička? Nepsal si někde, že seš v důchodu? Kolik je babičce?

 6. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Tvoje babička? Nepsal si někde, že seš v důchodu? Kolik je babičce?
  Nebyl to invalidní důchod?

 7. Asi jo, ale je divný, že o sobě takovej člověk mluví jako o důchodcovi, to se aspoň teda mně automaticky pojí se starobním, ne invalidním.

 8. obrazně "důchodce" -zde mezi vámi:) samí mladí a neklidní podnikatelé z webtrhu.

  ---------- Příspěvek doplněn 14.11.2019 v 16:13 ----------

  Citace Původně odeslal Registrace Zobrazit příspěvek
  Líbí se mi, jak se vždycky objeví spekulace o tom, že je to fejk. Proč by to měl být proboha fejk? Loterie je továrna na peníze i bez toho, není jedinej důvod, proč by měli riskovat tím, že budou výhry fejkovat.
  Kromě toho, jedna z větších výher se už propírala i před soudem, tedy je to evidentně real - https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kr...2227_krimi_cen


  Tvoje babička pravděpodobně nikdy nevyhraje, ať už by to podvod byl, nebo nebyl. Je to totiž čistá matematika a šance na pořádnou výhru je prakticky vyloučena (1 : 69 919 080 podle Wiki). Těch lidí, co to vyhráli, tady chodí předpokládám asi tolik, že je spočítáš na prstech jedné ruky. Což je i odpověď na otázku, proč je nikdy nikdo neviděl. Protože je větší šance, že v Bruntále potkáš na ulici hollywoodskou hvězdu, než kdekoliv v ČR výherce stamilionů z loterie.
  ----------
  tak když je ta šance tak malá, tak kde se bere tvá jitota že to není fejk. SAZKA je stát ve státě, není to nějaká transparentní kampelička- bacha na to:) Hušák vlastnil hrad, a jeho řidiče ve služebním Bentley odpravila ruskojazyčná mafie. Jinak ta pravděpodobnost je pro I. cenu né? A ta bývá někdy ani ne milion.

 9. Osobně nevidím důvod, proč by to měl být fejk. Výdělky jsou na tom tak obrovské, že těch pár desítek milionů, co někdo vyhraje, je nic. Vemte si například stírací losy. Zlatá rybka je vydána v emisi 8 000 000 kusů, což při ceně 50 Kč za los dělá 400 000 000 Kč. Součet všech výher činí ale jen 236 000 000 Kč. Takže výdělek je zde velký. Jediné, co mohou „ojebávat“ je, že výherní losy pošlou do oběhu až v momentě, kdy si na sebe „vydělají“.
  Naposledy upravil Aveso : 14.11.2019 v 20:37

 10. principiálně tyto hry nemusí být fejk, ale v případě SAZKY o tom pochybuji. Největší výhra za poslední dobu a zrovna před vstoupením platnosti zákona o zdanění sázek. Docela mě i zaujala shoda jmen mezi Jaroslavem Šarochem (ten co ztáhl žalobu na A.B) a Pavlem Šarochem áčkovým directorem Sazky (dle výroční zprávy SAZKY 2017). Ale možná to bráši nejsou:)

 11. Tvoje starosti bych chtel mit, dedo…

 12. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Tvoje starosti bych chtel mit, dedo…
  měl ses líp učit

 13. napis si na papierik 10000 cisel, ktore nebudu mat nikde v systeme a teda ani to nijak moznost o**ebat ... schlvane, kolko jackopov ti padne ... je to o nahode

 14. Citace Původně odeslal kajo888 Zobrazit příspěvek
  napis si na papierik 10000 cisel, ktore nebudu mat nikde v systeme a teda ani to nijak moznost o**ebat ... schlvane, kolko jackopov ti padne ... je to o nahode
  podívej se někdy na losování sportky, je to předtočený,ano točí se to v ten den, ale není to online i když se to tak tváří.

 15. teta jednou vyhrála ve sportce 26milionů, to je taky jediná osoba co znám co kdy něco vyhrála.

 16. Citace Původně odeslal MarvinDela Zobrazit příspěvek
  teta jednou vyhrála ve sportce 26milionů, to je taky jediná osoba co znám co kdy něco vyhrála.
  taky se to používalo jako legenda, když člověk potřeboval za komančů zdůvodnit nabití majetku. Dávaly se inzeráty -koupím výherní los. Netvrdím, že teta opravdu nevyhrála, ale stín pochybnosti zústává:)

 17. Existuje výpočet kombinací kde by člověk zaručeně vyhrál. Těch kompinací je tolik, že jejich cena za tikety dalece převyšuje výhru. Těch tiketů by bylo na x miliónů. Navíc vsadit milióny tiketů není ani možné. Je to o náhodě a kdo nehraje, nevyhraje. Já osobně jsem v mínusu, ale vsázím co dva měsíce jak mě to nějak chytne. Ani nevím jak by ta náhoda musela být velká, když vezmu, že hromady mega vyhráli i lidé co jim bylo 80 let, tak to snad není ani osud.

 18. Znama dela v trafice...prisel typek vyhral tusim to bylo 42mega...bylo to tento rok...ukazala mi vyh.sjetinu/ano to muze/ ..dalsi znamy vyhral 500tis.na druhou ve sportce....sportka se losuje za ucasti notare a je to vse samozrejme košer...jackpoty delaji sazejici svym hranim, to ze sazka za noveho vedeni, majitele to dela vse trosku jinak(vyhry aut, bytu, dovolenych)a hry ozivila sazeni jen umocnuje...potom co se eliminovaly automaty cesi o to vic hazou velke penize do sazky, tisportu atp. a vyhry se zvedly..

 19. Je to asi 15 roků zpět, ale moje oblíbená pumpařka na malé vesnici zažila výhru na los 5 mega. Jak ona tak výherkyně byli v šoku. Prý ten terminál od sazky se celý rozblikal a začal houkat. Fake to asi nebude, protože se těmto lidem (výhercům) zlepšila viditelně životní situace. A navíc to ví každý. Ty love už dávno nemají, ale závidí jim každý do dnes.

 20. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  taky se to používalo jako legenda, když člověk potřeboval za komančů zdůvodnit nabití majetku. Dávaly se inzeráty -koupím výherní los. Netvrdím, že teta opravdu nevyhrála, ale stín pochybnosti zústává:)
  Jo jo to vim :) ona to fakt vyhrála, nejsme ovšem v takovým vztahu, takže mi nic nedala a co vim, tak většinu nedobře utratila.

 21. Jasne, ze je to fejk, dokud to nevyhrajes.

 22. Hele a jak fungujou volby? To je taky fake, kdyz to neni zive scitany, ne?

 23. „Volby nerozhodují voliči, ale ti, co počítají hlasy.“ Pepík Stalin

 24. Citace Původně odeslal MTweb Zobrazit příspěvek
  Je to asi 15 roků zpět, ale moje oblíbená pumpařka na malé vesnici zažila výhru na los 5 mega. Jak ona tak výherkyně byli v šoku. Prý ten terminál od sazky se celý rozblikal a začal houkat. Fake to asi nebude, protože se těmto lidem (výhercům) zlepšila viditelně životní situace. A navíc to ví každý. Ty love už dávno nemají, ale závidí jim každý do dnes.
  terminal nad nejakou castku hraje melodii...tusim je to nad 20tis.vyhry

 25. No jeste ze ten jackpot padnul tento rok, když se skoro celý rok budoval, baba jaga to totiž už zdaní od příští roku, tady je aspoň vidět jaké je to hovado, měl by si první zdanit dotace..

  Jinak chtěl bych to tady trošku upřesnit, protože vidím, že vás ovliňují novinky.cz.

  Sazka v průměru každých 14 dní udělá z jednoho člověka milionáře, tedy že vyhraje alespoň milion korun. Za jeden rok je jich tedy cca 24, je to čiste sportka, nepocitaj se losy a podobne nesmysly.
  Superjackpot, který padnul, padne zhruba z 1 / 10 pokusů, kdy sázející uhodne všech 6 číšel, protože svou roli hraje dodatkové číslo, kterých je 0 až 10 a to se právě stalo zhruba před mesicem kdy sazející vyhral zhruba 1/5 superjackpotu, ikdyž měl 6 čísel, tedy cca 49 milionů.

 26. to je všechno hezké, tak ale funguje loterie v normální demokracii. Realita byla ale taková:
  „Žalovaný 15 let řídil společnost Sazka tak, že žádný z akcionářů ani nikdo z ostatních členů managementu neměl reálnou možnost ovlivnit rozhodování o stavu a řízení společnosti,“ stojí v žalobě

  https://www.ahaonline.cz/clanek/musi...char-auta.html

  Vedení společnosti totiž údajně Hušákovi odkývalo vše, na co si jen pomyslel. Samozřejmě za odměnu.
  a teď mi řekněte, že v době kdy vládne gangster, že ze SAZKY je najednou průhledná výkladní skříň

 27. Docela by mě zajímalo, jak na tom výherci takových částek jsou. Když vidím, jak lidi naloží s penězi z dědictví nebo prodeje nějakého majetku, tak je to většinou zničí.
  "Sousedka" s platem 20 hrubýho prodala byt v Praze po rodičích za 3 mega. Je to necelé 4 roky a nemá ztoho nic. Většinu utratila za oblečení, nové auto, zájezdy k moři, atp. Když jsem jí říkal, ať si nechá opravit dům, který je na spadnutí, tak bylo času dost. Zrovna minulý týden prodala i to auto, protože už nemá na údržbu a pojištění. Prasklý tašky ve střeše jsem jí musel vyměnit já, aby jí nepršelo na hlavu....

 28. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  podívej se někdy na losování sportky, je to předtočený,ano točí se to v ten den, ale není to online i když se to tak tváří.
  A tohle vyargumentuješ jak?
  https://www.sazka.cz/sazka-svet/o-sp...e-se-slosovani

 29. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Teoreticky to vyargumentovat jde. Pamatuji si, že kdysi byla aféra, že sázkovka měla některé míčky těžší a ty se pak nedali vylosovat. Nevím kde to bylo, matně si vzpomínám, že snad US, ale je to jen matná vzpomínka. :)

 30. Jelikož o tom víš, tak ten trik moc nefunguje, když se provalil :)

 31. Citace Původně odeslal MarvinDela Zobrazit příspěvek
  „Volby nerozhodují voliči, ale ti, co počítají hlasy.“ Pepík Stalin
  Ty jo, díky jsem nevěděl, že každé volby já rozhoduji o výsledku! :D To se teda stydím za to jak ty volby dopadají, když o tom rozhoduji já :(

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3