Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Nástroj na prototypování webu

 1. Ahoj,
  potřeboval bych poradit. Shaním nástroj na prototypování webu, kde nám ani tolik nejde o přesnost, ale spíše o rychlost skládání webu. Ale co nás zatím na https://moqups.com/ trápí je to, že v projektu máme hodně listboxů, které potřebujeme definovat.

  U listboxu nepotřebujeme řešit logiku, ale jen na klik aby se ty možnosti zobrazily. Na Moqups jsem našel nějaký návod (video) na "falešné" vytvoření listboxu, ale to mi nepřijde uplně friendly.

  Neměl byste prosím někdo tip na jiný podobný nástroj - třeba i placený? Ještě jsme v rychlosti testovali draw.io, ale to není úplně rychlé.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Adobe XD

 4. Figma, top nástroj - rychlý, zdarma, možnost kolaborace, webová verze (tzn. má to apku i prohlížečovou verzi).

  PS: Hodně se hodí pro práci s klientem, kdy on tam hází svoje myšlenky místo kreslení na papír, což urychluje progress, o hodně. Zároveň klient většinou pochopí ihned flow a pomáhá to rozvíjet jeho představy.

 5. Takže co převážně hledáte je program, který vám dovolí vytvářet efektivní prototypy, kde jde snadno vytvořit "komplexnější" (nebo spíš že to není úplně hloupé) věci typu rozbalovací nabídka, která je pospojovaná s dalšími prototypy, nebo stavy artboardů?

  Nepracuji s Axure, ale je to čistě program na vytváření prototypů, měl by uspokojit veškeré potřeby a čekal bych, že interakce s prototypy budou mít odladěné lépe než XD a Figma. (V minulosti jsem pracoval podle zadání, připravených v Axure, a bylo to dost pokročilé, nicméně jsem neviděl, jak se to připravovalo, dnes věci podle kterých jsem dělal XD víceméně zvládne také.)

  Co se XD týče, tak zrovna tenhle měsíc měli velký update vylepšující prototypy a zrovna přidali hover stavy a efektivnější práci s prototypy, mrkni na to a můžeš si podle toho udělat obrázek, zda by vám vyhovoval (část "multiple interactions"): https://theblog.adobe.com/xd-novembe...coediting-more

  Jak XD, tak Figma jsou do jisté úrovně zdarma, ale myslím že v obou případech je to dost omezené (XD jeden projekt, pokud se nepletu, Figma nevím).

 6. Super, dekuji za odpovedi. Ted jsem chvili testoval Figmu a myslim, ze to s ni zkusime.

Hostujeme u Server powered by TELE3